Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen csizmát vegyek?

Milyen csizmát vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy saját lovam, őt otthon tartom, de egyik ismerősömnek van egy lovardája. :) 2hónapra elutazott, és megkért, hOgy segítsek be. :) az egyik lova, azzal szórakozik, hogy rálép mindenki lábára. :/ próbálokr á odafigyelni, de nagyon cseles... :/ ő egy shire ló. :) már párszir rálépett a lábamra, de eddig csak kicsit... :/ de ma úgy rálépett, hogy feldagadt a lábam, belilult, alig tudok ráállni. :( érdemes lenne egy acélbetétes bakancsot vennem? Vagy mit vegyek?
2016. nov. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

:D, cuki.., mondanám a lóra egy mamuszt inkább..

de hiába veszel acélbetétest az kevés lenne!:)

Nem lehetne a lovat leszoktatni erről?? :) /amúgy nem törött el valamid nekem ráesett egy hangfal a nagylábujjamra és ott középen el is törött a csont../

Jobbulást!

2016. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából mint írtam nem az én lovam. :/ sehogy nem tudták leszokratni róla... Nem szerencsére nem tört el. Köszi. :) ezzel a pacival több problémám is volt már. :D a ló pontosa 1000kg, 180cm marmagassággal, namár most én 158cm és 50kg vagyok, és múltkor éppen vezettem, megrémült valamitől, nekem pont rá volt csavarodva a kezemre a vezető szár, és a ló elkezdett vágtázni, engem meg vontatott maga után.(nem volt nehéz neki) :D igy utólag bele gondolva vicces, de akkor nem volt az. :D
2016. nov. 15. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre van jó módszer...

mihelyt rálép a lábadra csapjál oda neki egy isteneset oda ahol éred azzal ami épp a kezed ügyében van . Nem az acélbetét a megoldás... ez olyan mintha hagynám a lovamar hogy rugdosson vagy ágaskodjon rám és ha ezt csinálná akkor azzal oldanám meg hogy talpig páncélban vagy bukósisakkal mennék a közelébe... jaaaj gondolkozz már amúgy szerintem totál mese kategória ez a kérdés :) akire lovardât bíznak shire loval az nem ide írogat :D

2016. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha téged egy egytonnás ló akárcsak megránt belenyikkansz nemhogy elkezd veled vágtázni :)
2016. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem mese... :/ es azért irtam ide, mert éppenséggel nem tudok felállni, és pihentetem a lábam, hogy minél hamarabb jobb legyen... Azt szoktáak/szoktuk csinápni, hogy amikor rálép valaki lábára, akkor pálcával rácsapunk... :/ nem én találtam ki, hanem a gazdája... :/
2016. nov. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!