Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vegyek a lányomnak 39-es...

Hol vegyek a lányomnak 39-es csizmát? Egyszerűen csak magassarkú van mindenhol.

Figyelt kérdés

10 éves, 39-es lábbal. Cipőt is női cipőt kap, de a csizma az más kérdés. Vagy 10 helye megnéztem már, kínaiban, tescoban, auchanban, Pesten az aluljáróban, turiban, de mindenhol csak olyan van, aminek hegyes az eleje, vagy magassarkú. A kínaiban azt mondta az eladó, hogy tanuljon meg magassarkúban menni....pfff. A sarok nem opció, a suliig igen göröngyös az út, van, ahol a fűben kell menni, azonnal letörne a sarka, plusz egészségtelen is. A hegyes orr azért nem jó, mert lúdtalpas, magas a rüsztje, összenyomja a lábujjait.

Decathlon nincs a környéken, pedig a webáruházban találtam nekj, de próba nélkül nem rendelem meg.

Száraz időre van bakancsa, de az hóba nem jó, beázik. Már arra is gondoltam, kap bélelt gumicsizmát, valami divatos színben, mintásat, ami nem ázna be. Szerintetek? Ti mit csinálnátok?


2016. okt. 28. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Cipőboltra nem gondoltál? Kézenfekvőbb mint a hiper.
2016. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Keress olyan webshopot, ahol vissza lehet küldeni, ha nem jó a méret. Pl. Bonprix is ilyen, van mindenféle cipőjük is.

Illetve nézz körül a neten, hogy hol mi a kínálat. Vakon felesleges bemenni minden üzletbe.

2016. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ccc, deichmann? Mi elutazunk dechatlonba,mert nekem-bár 25éves vagyok,de nincs az az isten,hogy magasat vegyek fel- 42-es a lábam és sajnos nem sok helyen van ekkora,ami még tetszik is,plusz párom os ott talál méretébe jó ruhákat- 2-3XL- , és lányomnak is ott vesszük a cipőt. Rendelésbe én se megyek bele.

De nekem is ez volt gyerek koromba,mikor már 39-es volt a lábam,se szandál,se semmi nem volt. Nálunk mindenki lába nagy,apunak is régen csak az adidasba volt cipő,mert 49-es a lába. Én sokszor a férfi cipőket nézem magamnak már,de az annyira férfi fazon....

2016. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézd meg ilyen deichmann,ccc,humanic kaliberű boltokban.

Nekem 41-es a lábam,és 184 centi vagyok,tehát érthető módon szóba sem jöhet a magassarkú,és cipőt mindig ezekben a boltokban vásárolok!

2016. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Cipoboltokat probalj meg, ne ezeket a hipermarketeket, ahol amugy is kicsi a kinalat. A bevasarlokozpontok tele vannak cipoboltokkal, mint pl Deichmann, CCC, Humanic. Kizart, h itt ne talalnal sarok nelkuli csizmat a lanyodnak. Ott van pl az UGG marka. Nem mindenki szereti, de ha mast nem talalsz, akkor azok csak lapos sarku csizmak.
2016. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegesíts már... 20 éves vagyok 39-es lábbal és nem hordhatok magassarkút, de sose volt ebből problémám. A Deichmannban veszem a cipőimet. Csak lapostalpú csizmáim vannak, térdig és bokáig érő is, kerek orral.

De ha ennyire messze van normális cipőbolt (nem muszáj Deichmannak lennie) akkor rendelj olyan helyről, ahova vissza lehet küldeni.

2016. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Deichmannban kell legyen lapos,én is ott veszem...
2016. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kb mindenhol láttam, ahol cipőket árulnak, de cipőt ne hiperben meg kínaiban vegyél, hanem cipőboltban! Nyugodtan rendelj webshopból is, vissza lehet küldeni, ha nem jó. Pl. a spartoo-nál ingyen szállítják és ingyen visszaküldheted. Még a gyerekcipő márkáknak is sok helyen van 39-40-es mérete. Nekem is 39-es volt a lábam már 10-11 évesen, simán kaptam lapos cipőket a Humanicban, és azóta is többnyire lapost hordok csizmából is, pedig már 40-51-es kell.
2016. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Néztem neki, jövőhéten úgyis megyünk Pestre, akkor megveszem neki. Ez az Ugg stílusú jött be neki, de nekem is bejön, szóval magamnak is veszek. Köszönöm a tanácsokat, mostmár tudom hol vásároljak neki. Az a baj, hogy felénk ( Hont) nincsenek ilyen boltok, szóval ezért is nem találtam, mert ezeket eleve nem néztem, de Pest felé útba fog esni nem is egy.
2016. okt. 28. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Cipőfalva én onnan szoktam rendelni(bár fenött cipőt),nézz körül hátha!
2016. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!