Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovat válasszam?

Melyik lovat válasszam?

Figyelt kérdés

Első ló:

Fajta: oldenburgi

Kor:5év

Nem:mén

Név: Black Jampee

Szín fekete

Nagyon jó fej volt mikor néztük és jó díjugratásra amit szeretnék vele ugrottak 160cm-t



Második ló:

Fajta Holstein

Kor: 6év

Nem: kanca

Név: Flower Bestbeuty

Szín pej

Érdekes neve van vele díjlovagolni és ugratni is lehet kicsit makacs volt mikor próbáltam de gyönyörű meg azért ő is jó fej vrle már több díjlovas versenyen voltak meg párszor ugrón is

Köszönöm a válastokat és azért nem tudtam dönteni mert mindegyik nagyon és aranyos



2016. nov. 20. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én az elsőre szavazok:)
2016. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Olyan nincs, hogy egy ló makacs, akkor a lovas nem tudja helyesen kezelni. Ebből fakadóan a második kapásból kizárva, nem hozzád való.
2016. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha gazdaságilag nézzük, a kanca mindig jobb befektetés, hiszen lehet csikóztatni, ha lesántul vagy ki kell hagynia egy szezont. A ménnek egy rakat engedély kell, és ki tudja, hogy ráharapnak-e a kancatartók. A másik viszont az, hogy a kanca mindig szeszélyesebb lesz, és sok ember egyszerűen nem tud kijönni velük. Ha lány vagy és nem egyszerre van ciklusotok, abból késhegyig menő viták lehetnek...(mielőtt 15en leírják, hogy de nem, ez nem törvényszerű, csak előfordulhat!!). Edződ mit mond? Állatorvos?
2016. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Edzőmnek mind a kető nagyon tetszik .

Álatorvosal néztük a vérképüket oltásokat még az orvos is dobott egy hátast mielyen jó lovakat találtam.

Edzőm egy másik lovat ajánlot


Harmadik paci:

Fajta: Hannoveri

Kanca

Sötétpej

4éves ő is nagyon tetszik csak hogy nehezítsem a dolgomat

Vele tényleg jól tudtam együtt dolgozni de fiatal még nincs sok tapasztalata nem versenyzett szóval ő még nem verseny kész de ő is kedves

2016. nov. 20. 14:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi amit most írtam nagyon elírtam
2016. nov. 20. 14:57
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én a másodikat választanám.
2016. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. a leírtak alapján.
2016. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nyert a kanca?
2016. nov. 20. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elkeseriteni akarlak de egyik sem. Az elso men es nagyon fiatal. A masodik makacs. Illetve nem makacs csak te nem vagy hozza eleg meg. Ne az 5-6-7 eves kategoriabol valogass mert az meg szinte csiko. Ja es inkabb hereltet valassz. Es kb. Nyolc ev korulit mert nem art par ev a nyereg alatt.
2016. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó de mindegy közülük a mén lesz ő nyert anyáékkal meg szavaztuk.
2016. nov. 21. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!