Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy is fogalmazzak? Hogy...

Hogy is fogalmazzak? Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy ló a lovardámba és nagyon oda vagyok érte<3 na mindegy az van hogy az egyik oktatót lerugta de ő amúgy is egy elég. .. Lovas.. A többi lovasra súnyít meg az oktatókra de engem szeret........ És szinte a farkát csóválja mikor bemegyek a boxba. . már több gyereket is megharapott.. Nem szocialízálódott kiscsikó korába egyedüli csikó volt. Szegényke, lipicai és most 12 éves.. Kicsit talán a távlovaglást is kipróbálnám vele....szóval hogyan lehetne megvenni,szerezni?

#ló #lovas #lipicai #nárxisz
2016. dec. 21. 19:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem szólsz az ott dolgozóknak, hogy meg szeretnéd venni? Vagy kérdezd meg, hogy eladó-e egyáltalán. Ezen az oldalon nem valószínű, hogy bárki meg tudná mondani, hogy megveheted-e.
2016. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
39%
Úristen. Egyre értelmesebb kérdések.. Remélem azért ezeknek a fele kamu ,és nincs ennyi agyatlan a lovastársadalomban..
2016. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de úgy egyáltalán adnak így el iskola lovakat? Akik még használhatók? A lovardában született... Meg csak 14-éves vagyok nem értek annyira az adás-vételi dolgokhoz..;)
2016. dec. 21. 19:40
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
Ha még használják iskolalóként, nem valószínű, hogy eladják.
2016. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Majd lesz valami csak merjem megkérdezni ../
2016. dec. 21. 19:49
 6/30 anonim ***** válasza:

Az ilyen lovak is eladóak általában, pláne ha úgyse bírnak vele, csak ne lássák, hogy nagyon kéne, mert egyből vaskosabb az ára.

Lovat venni pedig csakis szerződéssel! + Útlevél, oltások, vérvétel, stb. meglegyen. Sajna olyan helyen, ahol az oktatók is fosnak a lótól, ez nem feltétlenül evidens.

2016. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Csak az új.. Három oktató van kettő szerintem nagyon okos jókat mond és őket verdenyen is láttam.. De az újjat csak azért vették fel mert egyre többen vannak ők ketten kevesen és az egész megyébe nem találtak jobbat.. Mindegy. Remélem eladják mert tényleng úgy érzem hogy mi ketten nagyon jóban vagyunk..még az új ezdőt is együtt nem bírjuk...nyáron ki mentem hozzá mikor a kezdők tábora volt mert ők nem lovagolhatják az edzők neg ilyen tábor időbe nem érnek rá. . futószáraztam,egyszer elmentem vele terepre sőt lovagolhattam,licit ugrottam vele már amennyire egy lipicai tud.. És a parellit is kipróbáltok..
2016. dec. 21. 21:24
 8/30 A kérdező kommentje:
Elnézést nem felvágni akarok hogy úristen egész nyáron mondhatni volt egy lovam mert ettem ganéztam is...csak mo dani akartam hogy nagyon jóban vagyunk de u.i. a mai lovaglásnál az egyik lány meg akarta simogatni mondtam hogy nem ajánlom mert harap... Hát szegényt sürgőségire vitték. De azért hagyják iskola lónak mert ha már ha már ülsz rajta akkkor olyan ügyes<3
2016. dec. 21. 21:28
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

Hát ezen besírtam. Szinte a farkát csóválja. 😅

Az én lovam meg leül, és liheg mikor meglát és nem győzi adni a pacsit. 😅

Ráadásul ugrani, díjlovagolni, fogatozni, ügetőn, galoppon, távlovaglásban is kiemelkedően magas a készsége.

2016. dec. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
:@
2016. dec. 22. 06:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!