Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy is fogalmazzak? Hogy...

Hogy is fogalmazzak? Hogy szerezhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy ló a lovardámba és nagyon oda vagyok érte<3 na mindegy az van hogy az egyik oktatót lerugta de ő amúgy is egy elég. .. Lovas.. A többi lovasra súnyít meg az oktatókra de engem szeret........ És szinte a farkát csóválja mikor bemegyek a boxba. . már több gyereket is megharapott.. Nem szocialízálódott kiscsikó korába egyedüli csikó volt. Szegényke, lipicai és most 12 éves.. Kicsit talán a távlovaglást is kipróbálnám vele....szóval hogyan lehetne megvenni,szerezni?

#ló #lovas #lipicai #nárxisz
2016. dec. 21. 19:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Atyaég szegény ló...ne boltból vegyél nyerget te ész😂😂
2016. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Jah, ha addig megtartják Neked. 😊
2016. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
igen lebeszéltük a tulajal:)
2016. dec. 29. 12:03
 24/30 anonim ***** válasza:
33%
Jaj de jó, hogy minden lovakhoz síkhülye tizenévesnek problémás lovat vesznek, mert "nekem tök cukin viselkedik, még a farkát is csóválja" :D . Remélem, hogy hamar eladjátok egy rendes, hozzáértő lovasnak... akarom mondani sok boldogságot -_- csak aztán ne a vágóhídon végezze amikor ledob, megrúg, megharap :/ . Ilyet én még nem láttam, hogy manapság már minden kislány (akinek fingja sincs a lovakhoz) kap egy lovat. Elkényeztetett kis fruskák. Más meg, aki éjt nappallá téve gülizik már több éve egy lóért, még lószart se kap. Ez a magyar társadalom. Szuper. (Tisztelet a kivételnek)
2016. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%
#24 mit kéne csinálniuk? Vegyenek neked lovat?😂 Látom keserű a szőlő...nem telik lóra mi?😂 Ha megtehetik hát tegyék. Tény hogy a kislàny szerintem szimplán nem normális, de ha a szülei lovat vesznek neki, akkor ez van🤗
2016. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem az a bajom, hogy lovat kap. (Amúgy ki mondta, hogy mondjuk nekem nincs lovam ;) ) . Az az elkeserítő, hogy nem ért a lovakhoz, még is kap, ráadásul egy problémásat. És ilyenkor jön majd az, hogy ha leesik, rátapos a ló vagy csak szimplán úgy felrúgja, hogy eltörik valamilyen, na akkor megy a ló a vágóhídra, cigányokhoz egy pajtába ahol még enni sem kap rendesen, vagy verni kezdik, amitől még jobban megőrül. Az ilyen tudatlan kis elkényeztetett tinik könnyű szerrel tönkre tudnak tenni egy lovat. Plusz az írásából nem tűnik egy IQ zseninek, de szimplán 14 évesnek sem, mint ahogy írja. Na de ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem a pénzes szülők "hatalmát" ? Inkább megyek innen, mert látom csak engem zavar, hogy manapság már minden hülye lovat kap.
2016. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem csak Téged zavar. Engem is. 😊
2016. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy nincs, aki jó szívvel segítene a hülyéken, hogy jó, hozzáértő lovasokká válhassanak. Meg, hogy előbbieknek nincs is igényük ilyen jellegű segítségre. Bér a kettő alighanem összefügg.
2016. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nincs szükségem ilyen jellegű segítségnek. Megoldom magam a problémát. Jobban mondva, nem adok lehetőséget, hogy legyen ilyen probléma. 😊
2016. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Háát azért nem vagyok kezdő..azért nem kell minden tizenévest azzal általánosítani h hüly* a lovakhoz
2017. jan. 21. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!