Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagájfaj a legjobb...

Melyik papagájfaj a legjobb (vagy hogy fogalmazzak)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 07:14
 1/3 NyeskaGeri válasza:
Ha beszélgetni akarsz vele akkor az arapapagájt ajánlom vagy a kakadut ami egy rendkívül okos madár. De ha csak simán hobbiból akarja tartani akkor a hullámos papagáj is jó lesz.
2013. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Az ara és a kakadu nem beszél jól! Ha beszélő madarat akarsz akkor a jákót javaslom. Ha kedvencnek akarod akkor válaszd azt amelyik a legjobban tetszik. De szerintem ne válassz nagypapagájt elsőre mert nehezebben kezelhetők, inkább kis vagy középpapagájt válassz. Ezzel nem azt mondom, hogy hullámost meg nimfát mint "kezdők madarát" kell választani hanem csak azt h ne arákba meg kakadukba gondolkozz szerintem.
2013. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem lévővel!

Amúgy nekem kecskepapagájaim vannak és nagyon aranyosak és szeretni valóak. Rettentően szelídek és kíváncsiak. Nagyon cukik, hogy úgy mondjam :D de hangot utánozni nem tudnak.

2013. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!