Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovas sportot lehet...

Melyik lovas sportot lehet ugyanazzal a lóval? (értsd. Lenn)

Figyelt kérdés
pl.: a military az a Díjlovaglás,díjugratás és ha jól tudom az a terepes talán vadász lovaglás. Ez három féle sport de ha jól tudom egy lovuk van ami ugrat,díjlovagol, és a terepes részen is megy. A távlovaglásban és a díjugratásban lehetne ugyan azzal a lóval versenyezni? vagy a távlovaglásban és ebben [LINK] https://www.youtube.com/watch?v=69o88achAmc&t=68s és ebben a sportban lehet ugyanazzal a lóval versenyezni?

2016. dec. 29. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az olimpiára alkalmas ló nemcsak fajta, ill. származás kérdése.

A gidrán tökéletes díjugratásra, ha a fajta genetikáját nézzük..

Hogy az adott gidrán egyed mire alkalmas, na az már más kérdés...


A terepezés - kevés kivételtől eltekintve - minden lónak hasznos, és kell is, hogy a ló lónak érezze magát.

2016. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A gidrán, mint fajta jó lehet erre, és erre már példa is volt anno. Pláne mivel nem díjugratásra szánná, ahol 160on, technikás pályán kell jónak lenni, én nem látom okát, hogy egy alaposan megválogatott egyeddel miért ne lehetnél sikeres. De a military jó felkészítést, és baromi jó lovast követel, és pontosan tudni kell azt is, hogy hogyan tudod a lovat erre felkészíteni.


De, hogy e közben távlovaglásra a ló nem lesz alkalmas, az biztos. Az iszonyat nagy igénybevétel, és teljesen más felkészítést követel.

2017. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sssaszem ***** válasza:
A millitariban ugyanaz a lóval kell teljesíteni a 3 napot a lovasnak.
2017. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!