Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Segitséget szeretnék kérni hogy tud -e valaki valami tuti mòdszert kidörcsőlésre.

Lovamnak kb egy hete észrevettem a szeme fölött egy kis sebet mintha kidörzsölte volna valamivel....aztán pár nap mùlva szinte az egész szeme felett elkezdett kopni a szőr elég furán néz ki de viszont nincs seb meg semmi csak ki vam száradva ez a kopás...

És nem tudom miért de már a másik szeme fölött is kezd kopni a ször...

Valaki adjon valami tippet milyen cucc jo kidörzsölésre...köszönöm


2016. dec. 29. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk egy orvos. Lehet hogy valami miatt dörzsöli, vagy nem is dörzsöli csak beteg szegény paci.
2016. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy leírtad, ez lehet gomba, baktérium, atka, unalom... Még krémet sem lehet tippelni látatlanban. Jobb lenne, ha látná egy orvos, pláne, hogy közel van a szeméhez..
2016. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tudok erre egy 100%-os gyógymódot.

Egyszerű a recept:

-Tetszik elővenni a telefont.

-Tetszik tárcsázni az állatorvos számát.

-Tetszik elmondani a dokinak hogy mi a baj.

-Állatorvosbácsi/nèni tetszik kimenni házhoz.

-Állatorvosbácsi/néni megvizsgálni a lovat.

-Állatorvosbácsi/néni megmondani pontosan a diagnózist.

-Állatorvosbácsi/néni adni rá gyógyszer.

-Lenni kifizetni az állatorvosbácsit/nénit.

-Lenni a kedves "aggódó" és "felelős" lótartó lova rendbejönni.


Gondolta volna hogy ilyen eccerű?

2016. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit hát nem mondod h tényleg ez a megoldás...komolyan nem is gondoltam volna ha nem mondod!! Nagyon kis vicces hangulatodba vagy de komolyan!

Egyrészt csak egy kérdést tettem fel

2017. jan. 1. 13:33
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit hát nem mondod h tényleg ez a megoldás...komolyan nem is gondoltam volna ha nem mondod!! Nagyon kis vicces hangulatodba vagy de komolyan!

Egyrészt csak egy kérdést tettem fel hogy van -e valami krém kidörzsölésre.

A màsik dolog ha már ennyire kiemelted az "aggòdò" és "felelős" gazdit..hidd el hogy az vagyok nem tudtam hogy ez még baj a mai világban még gond ha valaki aggòdik a lováért.

És hid

2017. jan. 1. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt a mindenit hát nem mondod h tényleg ez a megoldás...komolyan nem is gondoltam volna ha nem mondod!! Nagyon kis vicces hangulatodba vagy de komolyan!

Egyrészt csak egy kérdést tettem fel hogy van -e valami krém kidörzsölésre.

A màsik dolog ha már ennyire kiemelted az "aggòdò" és "felelős" gazdit..hidd el hogy az vagyok nem tudtam hogy ez még baj a mai világban még gond ha valaki aggòdik a lováért.

És hidd el hogy ha nem javult volna a helyzet akkor képzeld kihivtam volna a dokit,csak mostanában sokszor volt nálunk mivel fogreszelése volt és sántasága (mert tudod nekem van felelőségem)és hivom a dokit ha van valami kis baj is sőt még ezek a dolgok előtt is hivtam egy hülyeség miatt aminek semmi jelentősége nem volt!

Ebben a mai világbam komolyan még a lovas emberek is bunkòk a másikkal nem hogy segitenének a másiknak még okoskodnak meg elviccelik meg lenézik a másikat.

És akkor már el is mondom hogy a lovamnak rájöttem a bajára és se gomba se semmi fertőzés.

Na azért sem hivtam a dokit mert mar gyògyul...ugye hála a "felelős" gazdájának.

De azért köszönöm a lekezelő válaszodat utolsò válaszolò :)

2017. jan. 1. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lekezelő az... Egyszerűen egy felelős lótartó nem itt kérdez ilyen dolgokat.

Bármi gond van dokit kell hívni.

Tudniillik itt mindenki mindenféle marhaságot leírhat. Mivan ha valaki rossz tanácsot ad?

2017. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm megoldott:)
2017. jan. 2. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!