Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kaposvári Móricz Zsigmond...

Kaposvári Móricz Zsigmond Szakközép iskola? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék idejönni lovász szakra, valaki tudna mesélni a suliról? Hogy milyenek a tanárok? És hogy milyenek a gyakorlati órák?

2017. jan. 19. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Fiú vagy vagy lány? Szerintem ha nem külföldre tervezel munkaügyileg, akkor ne tanulj lovásznak. Tapasztalat !!! Magyarországon ebből nem lehet megélni és csak kihasználnak. Csak egy csicska leszel legtöbb esetben. Persze az iskola jó, sok hasznos dolgot tanulhatsz meg és jó szórakozás is , na de ebből nem.lehet megélni. Esetleg ha saját lovad lesz akkor ezeket a tanulmányokat ott valamennyire tudod hasznosítani , de arra meg nem éri meg 3 évet elpazarolni. Azt máshonnan is meg lehet lassacskán tanulgatni. Különben is a lovakkal való dolgokat egy élet is kevés megtanulni. Mindig tanul az ember valami újat. Na de nagyon elkanyarodtam a témától. Szóval nem ismerem ezt az iskolát, de én mindenképpen lebeszélnèlek róla. Én is lovásznak tanultam, de nem ebben az intézményben.
2017. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!