Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Versenyzés egy csodás lóval...

Versenyzés egy csodás lóval vagy csak hobbiszinten?

Figyelt kérdés

Tudom ez az én döntésem csak már hetek óta ezen jár az agyam és nem tudok düllőre jutni. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre.


Edzőm felajánlotta (szeretné) hogy menjek a lovával díjugrató versenyekre. Ez a ló nagyon inteligens, sosem ver ugrásokat, szeret dolgozni és tényleg egy kiváló ló. Edzőm sajnos egészségügyi okok miatt nem tud vele se versenyezni, se felülni rá. Sajnálja hogy csak ott áll a karámban és nem csinál semmit miközben az a ló dolgozni akar és versenyekre járni. Az edzőm természetesen valamilyen formaban félti, én meg nem szeretném ha valami bajt csinálnék vele. Végképp nem szeretném hogyha csalódna bennem. Melyik lenne a jó döntés?


-ne versenyezzek, csak hobbi szinten lovagoljak

-versenyezzek, csak más lovon/lovakon

-versenyezzek ezzel a lóval


Szakértői válaszokra várok, de mindenki segítségét szivesen fogadom.... nincs kivel megbeszéljem ezeket a témákat aki értene is a 


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sokat fog segíteni :)



2017. febr. 6. 19:50
 1/8 anonim válasza:
9%
Én azt mondanám hogy ha mesz versenyre akkor ezzel a lóval. Neki is jot fog tenni, egy verseny meg nem a vilag, max többször nemmesz(bar tudom hogy ez nagyon nehez..)
2017. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

"a ló dolgozni akar és versenyekre járni"...biztos...

Miért kell az embernek az egóját rávetítenie egy állatra?

2017. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak arra akartam kijukadni hogy a lo szeret dolgozni :)
2017. febr. 6. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Én a helyedben élnék a lehetőséggel. Elrontani nem fogod, mert nagy valószínűleg már vagy olyan szinten, hogy az edződ rád merje bízni a pacit, hiszen megtette :)


Ha pedig problémád adódik, akkor ott lesz melletted, és segít megoldani. Mindenki kerül nehéz helyzetekbe, nem attól leszel profi, hogy mindent tökéletesen csinálsz :)


Szerintem bátran fogadd el a lehetőséget, én a helyedben úgy örülnék, mint majom a farkának :D Az elején szokatlan lesz, de ne görcsölj, majd megszokod.

2017. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Krande ***** válasza:
12%
Lámpalázas vagy, de nyugi, ha versenyzel valaha akár saját akár "kölcsön" lóval, szerintem ugyanezt fogod érezni. Értem én hogy félted a lovat (másnak a lovát) de előbb érezz rá a versenyzésre aztán max veszel egyszer egy saját lovat. Talán éppen őt.
2017. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Meg lehet próbálni, edzésen egyébként is kiderül majd, hogy mennyire vagy összhangban a lóval, és mennyire tudod kontroll alatt tartani. Mindenképpen edzői felügyelet mellett kezdj el vele versenyre készülni, és ha úgy látjátok - te is és az edződ is -, hogy minden klappol, meg lehet próbálni. Ha pedig nem vagytok összhangban, az edzésen úgyis kiderül, akkor marad más ló.
2017. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Használd ki a lehetőséget főleg ha jó a ló.
2017. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Villámgyorsan húzzál versenyezni!


Csak hogy Tudd:

Mások komoly összeget csengetnek egy versenyzésre alkalmas lóért és versenyzési lehetőségekért'


Én az ÉLETEMET ADNÁM EGY ILYEN LEHETŐSÉGÉRT, Te meg itt dilemmázol?


Neked lovat se kell venned és tálcán kínálják a versenyzési lehetőséget.


Az edződ - vélem - jobban lovagol, mint Te. Tudja mit csinál, plussz az Ő lova. Ha felajánlotta, akkor Fogadd el.

Ha bármi gebasz van, segíteni fog.


Neked "csak" csinálni kell.

2017. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!