Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem kell nekem lo de megis...

Nem kell nekem lo de megis kaptam?!

Figyelt kérdés

5 eve jarok rendszeresen lovagolni es nagyon szeretem

Szeretem a lovardas lovakat amik kisebb testu lovak (hucul,haflingi,fjord)

Es szeretek rajtuk lovagolni mert igaz hogy nem a legkepzettebb lovak de legalabb nincs semmi felelosegem ami egy loval jar csak lovagolok rajtuk aztan kesz es tovabb nem kell veluk foglalkoznom...

Viszont nemregen szuleimtol kaptam egy lovat (soha egy szoval nem emlitettem hogy szeretnek egyet de azt gondoltak hogy a szuksegem lenne ra)

A lo amugy nagyon aranyosnak tunik (8 eves sarga hannoveri hatalmas dijlo-raadasul hogy en kisebb termetu lovakon erzem magamat biztonsagban...szeretem a ponik "ravaszsagat es a kihivasokat "makacssagaikat mostmeg ugy erzem hogy ezzel a loval ezek a kalandok megszunnek a lovaglasaimban) de valahogy en ehhez nem tudok hozzaszokni hogy felelosseget kell valallnom egy allatert ami az enyem es nekem eddig tokeletes volt ugy ahogy volt nem veletlenul soha nem emlitettem egy szoval se a sajat lo dolgot...

Most nem csak kimegyek aztan hazajovok hanem foglalkoznom is kell vele (legeltetes,szerszam pucolos)es ez nem mindig fer bele az idombe...

Nagyon kepzett paci de en nekem nem volt ra szuksegem es nincs hozza semmilyen kotodesem olyan ami a lovardas lovakhoz volt amiken tobbet mar nem lovagolhatok

En szerettem a valtozatossagot hogy mindig mas lovon lovagolhattam mostmeg azert van nekem tartva a lo hogy rajta lovagoljak...

Eladni semmikep nem akarom mert megis szuleim vettek de kezdtem nekik ovatosan mondani ennek a sajat lo dolognak a hatulutojet szamomra

Mert itt nem az orvosi/tartasi koltsegekrol van szo mert azt teljes mertekben fedezni tudjak hanem az en idomrol es a felelossegrol meg hogy nem lovagolhatok minden oran mas lovon stb...

Szerintetek meg fogom tudni szokni az uj helyzetet es kialakitani vele is olyan kapcsolatot mint nehany lovardas loval vagy inkabb ki kene adni valakinek hogy berelje ki es ezt ovatosan indokolni szuleimnek?

Ti mit csinalnatok az en helyzetemben?

Nem akarom megbantani szuleimet de nekem erre a lora tenyleg semmi szuksegem nem volt...



2017. febr. 6. 21:20
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy soha nem is lesz hanem csak azt hogy jelenleg ez az egesz nem nekem valo lenne
2018. nov. 22. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!