Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha lovat repülőn szállítanak,...

Ha lovat repülőn szállítanak, a tulajdonos utazhat egy gépen a lovával?

Figyelt kérdés
Aki szállíttatta már a lovát, egy gépen utazott vele, vagy csak a szállító cég saját gondozóit engedik az állatok gépére?

2017. febr. 9. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy rengetegen vannak itt, akiknek van tapasztalatuk lovak repülőgépen való szállításáról. Csak most egyik sincs bejelentkezve.
2017. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, jellemzően a lovat kísérő személyzet, illetve a tulajdonosa, ha egyirányba is utaznak, nem a lóval utaznak együtt. A lovakat képzett személyzet kíséri az úton, pont amikor szárazföldön szállíttat az ember hosszabb távolságra, jellemzően akkor sem kell, hogy a lovat a tulajdonos vagy a lovász kísérje, feladataikat a szállítmányozó vállalat látja el.
2017. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nemigen kivéve ha egy ketrecben vagytok.
2017. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ketrecben :)!? Kösz, majd megpróbálom beférünk-e ketten a macskahordozóba.

Egyes: Nyugi erre én is gondoltam, megvárom míg bejelentkeznek. Remélem nem baj, ha megpróbálom.


Kettesnek köszi.

2017. febr. 11. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szomszédaink állandóan utaztatják repülővel a lovaikat Dubajba, távlovasok. Még egyszer sem utaztak együtt a lóval, mivel az a repülő csak a lovakat szállítja meg a gondozókat akik erre vannak kiképezve, ők rendesen személyszállítóval mentek.

Hosszabb is egy lovat utaztatni, előtte-utána tranzit zónák vannak, pár napot átmeneti istállókban töltenek. Így időben is máskor utaznak mint a gazdáik.

2017. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, csak most néztem, hogy válaszoltál. Tudtam hogy a reptéri transzferük nem egyszerű, csak elméletben érdekelt, hogy ha én kitalálnám mint lótulajdonos, hogy szemem fényével egy szem lovacskámmal akarok utazni, mert olyan cuki és nélkülem boldogtalan lenne, és ha lezuhan a gépünk együtt halunk meg kéz a kézben, (ó milyen romantikus) akkor elküldenek-e a p*csába a reptérről, de még az országból is, vagy más is van akinek ilyesmi kívánsága van.

Nincs kilátásban egyelőre repülős utazás, csak felmerült bennem, és érdekel a téma.

2017. máj. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!