Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó tanács lóápolói tanfolyamma...

Jó tanács lóápolói tanfolyammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lóápolói és gondozói tanfolyammal szemezgetek egy ideje, mert érdekelnek az állatok... Kezdő lovas vagyok, de lenne lehetőségem egy lovardában dolgozni.

Gondolom akadnak itt néhányan, akik elvégezték ezt a tanfolyamot. Most ez elméletben tavasszal, azaz március végén indulna. Mire kell számítani a tanfolyammal kapcsolatban? Mennyire számít nehéznek egy kezdő lovasnak?



2017. márc. 3. 19:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Eddig is bizonytalanul álltam hozzá kissé, mert a lovak alapvetően érdekelnek, ahogy a velük való foglalkozás is. De sejtem én is, hogy nem csak erről lenne szó, és az előző válaszok alapján nem is tudom.....
2017. márc. 4. 22:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk már a gyakorlat is erről szólt. Nyáron a legnagyobb melegbe tűző napon javítsd a karámot,meszeld le a karámfát,bent az istállót is meszeld le.

Fedeztetésnél segíts. Fias kancánál velem fogatták meg a csikót,(45 kg alatti nő vagyok) hiába voltak ott fiúk/férfiak.

Körmölésnél is meg kellett fogni a lovat,mindegy volt,hogy fias kanca,vagy problémás ló. (Rám is taposott egyszer)

Meg tudnám még sorolni. És ez csak a gyakorlat volt... akkor a munkahelyen mi várna? ☺

2017. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!