Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tulsagosan feltem a kutyamat,...

Tulsagosan feltem a kutyamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probalom megallni, de nem birom, hogy ne nezzek ra 5-10percenkent, hogy nincse valami baja, folyamatosan aggodon erte, ha csak ugat egybol ugrok es nezem, hogy vajon mit ugat. Probalnam megallni, de folyton kesztetest erzek, hogy megnezzem nincse valami baja. Szivemszerint a hazban tartanam, mert kistestu kutya, dd nem szeret ittbent lenni.
2016. júl. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira jo mert a kutya, miutan beszelni nem tud, legjobban az altalad kibocsajtott energiakra, rezgesekre tud reagalni, es nem lesz nyugodt, kiegyensulyozott elete ha toled folyamatosan azt erzi hogy parazol es izgulsz.


Ha ugat, akkor nem baj hogy felallsz es megnezed hogy mit. Csak ha raszolsz hogy eleg, akkor viszont eleg legyen.

2016. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok vele, ha egy kicsit kedvetlenebb akkor már szaladnék az orvoshoz..de egyszerűen meg kell tanulni hogy ne féltsük..
2016. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég került hozzád? :) Egyébként én is így voltam. Legalább egy hónapig minden léptét figyelte. Most hogy már 3 hónapja itt van tudom hogy nem buta tud magára vigyázni. És már a zajokból tudom hogy hol van és mit csinál. Szerintem ez természetes. Ha csak ránézel az nem gond, de ne tutujgasd minden fél percben mert az nem jó. Légy türelmes egy idő után megfogod szokni :)
2016. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, igen 1hete kaptam.
2016. júl. 28. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, elmúlik, képzeld, én a 4 hónapos kb 18 kg-os Corsomat egy csivavától is féltettem. Na az volt a nem normális.
2016. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!