Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ne tudna egy ló kiszülni...

Miért ne tudna egy ló kiszülni egy emberi kisbabát? Van méhe, meleg is van benn, akkor meg miért nem nől meg odabenn egy emberi kisbaba?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy kène ilyet csinálni ilyen teszteket , mert lovaink vannak ès ha valahogy be lehetne juttatni állatorvossal a spermát oda akkor ugye megfogan a ló. De az is igaz hogy lónak csak lótol lehet gyereke. De ha pl embertől próbálnánk akkor mi születne ki ? Nem lehet sehogy sem hogy egy èlő dolgot szüljön a ló ami mástol van ? Gondoltam pl ha egy tehèn ès egy ló kombinálva lenne , vègülis az kb hasonló egymáshoz , abbol mi lenne ? Egyáltalán mivel lenne èrdemes kiprobálni hogy egy uj faj hátha lètrejön? Ezt nem viccből irom , tènyleg nagyon èrdekel a dolog ès jo lenne valami ilyet lètrehozni

#állat #új #ló #faj #megtermèkenyitès #kisèrlet #párosìtani
2017. ápr. 30. 20:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Huhhh nagyon szepen koszonom az infót , ez a játèk kell nekem , nèztem rola kèpeket ès nagyon király.
2017. máj. 1. 10:19
 12/22 anonim válasza:
100%
Például más jellegű vérsejtekre van szüksége az emberi magzatnak, mint amik a lóban keringenek. Emiatt se élné túl a lóba beültetést a magzat, és ez is az egyik ok, ami miatt a ló szervezete kiveti az idegen magzatot (idegen sejtrendszert).
2017. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
😂egy biztos:te nem vagy 100-as😂
2017. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Robin Cook: Kromoszóma című regényét ajánlom olvasásra, hasonkó témát feszeget, mint amin gondolkodsz.
2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Most már ezt a tèmát vágom de ugy döntöttem meglèvő állatokkal fogok kisèrletezni inkább amik már èletkèpesek .

Moat arra gondoltam hogy kitenyèsztekegy uj fajt valamiből de csak ugy lesz uj hogy mutálódjon.

Pontosabban arra gondolok hogy most veszek egy hangya farmot ès teszek be monster energia italt a hangyáknak , body builder porokbol csinalok ioyen kis galacsinokat hogy azt egyèk meg ilyesmiket , feloldok antidepresszánsokat ès mèzben elkeverem meg hasonlo ötleteim vannak ès az a lènyeg hogy nagyon nagyra megnőljenek ezektől egyenlore mèg csak a hangyákban gondolkozok mert van nálunk elèg sok ebből a fekete hangyábol ami egy centi nagy ès ezekből akarok kisèrletezni . De ha azt a zselèt eszik ami a hangyafarmban van akkor inkább csak üres cuccokba rakom őket hogy tenyleg csak azt egyèk amit adok nekik ès ha látom hogy pl melyik nonstert szeretik akkor arra nagyon komolyan rászoktatom őket. Ès több fajtát akarok kihozni ezekből pl valamelyiknek alkoholt is akarok beadni valahogyan , talán mèzzel könnyen rá vehetem őket mert meg akarom nèzni hogy hogyan reagálnak ezekre ès hát igy kb kihoznèk egy mutáns fajt ezekből. Más ilyesmi állatokon is gondolkozok , pl olyat csináltam már hogy lakkfilccel befestettem a csigák házát, viot amelyiket aztán kèsőbb láttam is ès tök èrdekes volt hogy rikìtó piros csigák mászkálnak a házunk körül. (Az összesnek befestettem amit csak találtam) na mindegy is ez .

Ha van ötletetek valamiről ami komolyan hatna az óriáshangyákra akkor irjátok meg ès kiprobálom. Pl a kólát a fantát a monstereket ezeket mind mind külön csoportokon fogom tesztelni ezeket kihagyhatjátok.

2017. máj. 1. 21:13
 16/22 anonim válasza:

A hangyáknak joguk van olyanná fejlődni, amilyennek genetikai örökségük szánja őket. Tehát eltorzító, aránytalan anyagösszetételű energiaital helyett ihassák azt, amire valóban szükségük van.


A hangyák nem mondták, hogy akarnak megváltozni, nem is önként jelentkeztek rá, a kísérlet pedig nem új gyógymód megtalálásához járulna hozzá, nem is a természet egyensúlyának helyrehozatalához. Tehát erkölcsi alap nincs rá.

2017. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne hidd el nekik...

Hát a kentaurok hogyan lettek? Keress rá neten, még képek is lesznek!

Sőt, egyik filmben még kentaur színészeket is alkalmaztak...

2017. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jobb ötletem van. Csípesd meg magad egy ilyen mutáns hangyával, aztán figyeld a hatását. Mintha láttam volna már ilyesmit egy filmben... Vagy az pók volt? Már nem emlékszem.
2017. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 DexaN válasza:
Kérdező-hány éves vagy? :D
2017. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
28 eves vagyok amugy mièrt ? Ès koszi amigy meg nèztem a keturokat es telleg letezik de szerintem ma már csak ilyen hegyekben talán èl egy kettő de az is lehet hogy kihaltak.
2017. máj. 2. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!