Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fülvédő és üstök?

Fülvédő és üstök?

Figyelt kérdés

Most fogok venni egy fülvédőt a lovamnak (a rovarokat nem bírja!). De! Nem tudom, hogy az üstökével mit csináljak!? Mert szoktam látni, hogy ha van rajtuk füles akkor nem látszik az üstöke! Csak fonjam be? És ha kilóg?

A normális kommentelőknek megy a zöld "mancs"! :)



2017. máj. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak igazítsd el alatta, ne akadjon be sehova. Egyébként én javaslok egy légymaszkot is, ha ennyire nem bírja a bogarakat.
2017. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges vele várni csinálni, én tuti nem fonogatnám naponta. Rárakom, ha kilóg kicsit, az se zavar mondjuk, a lovat se, ennyi. Nem divatbemutató úgyse. Szóval szerintem nem kell erre ráfeszülni.
2017. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, ment a zöld :), másodiknak! Már holnap megérkezik és csak feltettem egy szimpla kérdést! Mert nem tudtam, hogy hová rakjam az üstökét! -_-

Amúgy van légymaszkja, de versenyre megyünk szombaton, és azért vettem! :)

2017. máj. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!