Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok ajánlani nekem jó...

Tudtok ajánlani nekem jó univerzális/ díjlovas nyerget, ami mélyen ültet?

Figyelt kérdés
Inkább használtan keresem. Olyan 50-60 ezrem van rá most. A lényeg, hogy jó mélyen ültessen.
2017. jún. 10. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

50-60 ezerért talán egy Neizer-t, esetleg egy Kieffer-t tudok ajánlani.

2017. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kieffert meg nem láttam ebben az árfekvésben sajnos. :-/ A Niezerek kényelmesek és jól ültetnek? Olyanban még nem ültem. Igazából olyan nyerget keresek ami ilyen félig díjlovas, félig uni. A klasszik díjlovas nyereg nem jött be. Nagyon rossz benne tanügetni. Hobbilovas vagyok, ehhez keresek valamit.
2017. jún. 10. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy ideig Neizer Pegazus volt, az nagyon mélyen ültetett. Úgyhogy neked ajánlani tudom. Az árára nem emlékszem, szerintem drágább de használtan lehet találsz belőle olcsóbban.

Vannak olyanok az országban, akik használt, felújított nyergeket adnak el, lehet érdemes felkeresni egy olyat, és akkor abban az árkategóriában hoz mondjuk 5-6-ot, és ki tudod próbálni, meg látod élőben is, hogy néz ki.

2017. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen árfekvésben ha szerencséd van, kifoghatsz jobb stübbent is esetleg. Vagy kieffer, neizer. Talán norton, nekem az személy szerint nem jön be, de ismerősöm például rettentően imádja az övét. Egy kicsit hasonló a Daslö - úgy értve, én nem szeretem, de itt már olvastam olyat, aki szerint jó...
2017. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Ezeket mindenképp megnézem.

Tudtok ajánlani olyat aki használt nyergekkel foglalkozik , és fent van a neten vagy a facebookon?

Személyesen nem ismerek senkit.

2017. jún. 12. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovas csoportokban rengeteg ilyen van, érdemes ott körbenézni :)
2017. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!