Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Maglódi...

Mi a véleményetek a Maglódi Lovaskertről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb. 2,5 éve lovagolok heti 1 alkalommal, eddig 4 lovardában voltam, de egyik sem volt olyan jó, hogy normálisan megtanítsanak.

A Maglódi Lovaskertben mennyi 50-60 perc edzés? Milyen az oktatás? Van versenyzési lehetőség, és ha van, akkor milyen ágakban (bár nem ez a fő célom a lovaglással)? Milyen lovak vannak? Van lehetőség egyéni lovaglásra, és nem osztálylovaglásra? Első alkalommal ugye visszavesznek futószárra? Később visznek terepre?



2017. jún. 22. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapig jártam oda és kezdő voltam/vagyok ugyan úgy mivel az az 1 hónap édes kevés volt hogy megtanuljak normálisan lovagolni

Asszem 60 perc 3600ft volt 2 évvel ezelőtt de ha nem is 3600 volt akkor nem sokkal több max 4000ft

Nagyon kedves a lány és a férfi is aki tanít aranyos a kezdő paci is és én a 3. Héten már kaptam egy új lovat mivel úgy van náluk hogy ahogy fejlődést új lovat kapsz

2018. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom aktuális-e, de hátha mást is érdekel. Nagyon családias hangulatú lovarda, az edzések mindig egyéniek, és tényleg odafigyel rád az edző. Sokat lehet fejlődni, én ajánlom. Egy óra 5000.
2021. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!