Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesti Nagy Sportágválasztó...

Budapesti Nagy Sportágválasztó a Maglódi úton. Vélemények?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves ovis kisfiam, valamint egy lassan 2,5 éves bölcsis kislányom van. Mindketten igazi energiabombák, bár kettejük közül a fiam az igazán mozgékony, egy pillanatra meg sem áll. Gondolkodom, hogy elkezdhetne valamit sportolni. Szeptembertől lesz középsős. Érdemes megnézni ezt a sportágválasztót, vagy hagyjuk, és kezdjük mondjuk az úszással vagy a focival?

Úgy látom, a labda nem érdekli annyira, pontosabban érdekli, csak feldühíti magát azon, hogy a labda nem arra megy, amerre Ő akarja. Lehet, hogy a focihoz még éretlen. Ezért gondoltam, hogy megnéznénk, milyen sportolási lehetőségek köuül választhat, hátha, kedvet kap valamelyikhez!

Azért is írtam ki a kérdést, mert holnap utaznánk a vidéki nagyszülőkhöz, de ha érdemes kimenni a rendezvényre, későbbre toljuk az indulást.

Valamint nagyon érdekelnek a tapasztalataitok. A ti gyermekeitek mennyi idősen kezdtek el sportolni, és mit?

A kislányom táncolni imád, Neki valami ilyen mozgásban gondolkodom, bár Ö még azért nagyon pici.

Írjatok! Köszönöm.


2017. máj. 26. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hulyeseg. Megtetszik neki egy sport, aztan kiderul, hogy a kornyeken nincs olyan csak 3 kerulettel arrebb, vagy olyan idopontban, amikor meg dolgozunk.

Mi ugy valasztunk sportagat, hogy belojuk, mikori periodusban kivitelezheto, hogy juttatjuk oda, es a neten google a baratom, megnezem mik johetnek szoba adott idoben/helyeken. Azok kozul tud valasztani.

2017. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van.
2017. máj. 26. 08:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyedül azt nem tudom, hogy hogyan válasszon egy négyéves az általam felsoroltak közül. Gondolom, ki kell próbálnia, hogy érezze, tetszik-e Neki. Vagy mutatok Neki fotókat az adott sportágakról a neten? Ez annyira életszerűtlen.
2017. máj. 26. 08:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kombinalhatod a ketto dolgot: eloreveszed a netes kutakodast es ha kinezted mik johetnek szoba, a rendezvenyen mar celiranyosan azokat nezitek meg a gyerekekkel.
2017. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg még annyit, hogy Pest külvárosában lakunk, és Budán a Rózsadombon dolgozom, Ők pedig a munkahelyi oviba, bölcsibe járnak. Tehát voltaképpen keresztül megyünk minden nap egész Budapesten autóval, úgyhogy csak találnék a Neki tetsző sportágból olyan helyszínt és időpontot, ami megfelel nekünk.
2017. máj. 26. 08:59
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, 4-es, nekem is ez jutott eszembe. Azt hiszem, ma, miután elaludtak, ölbe veszem a laptopot, és elkezdek keresgélni.

Egyébként leírnátok nekem, hogy a ti gyermekeitek mikor és mit kezdtek el sportolni? És mekkora lelkesedéssel...és meddig tartott ez a lelkesedés?

Köszi

2017. máj. 26. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én nagyfiam 3 évesen tanult meg úszni, nagycsoportosan meg karatézni kezdett és ez utóbbit most is nagyon szereti. Azt is kalkuláld bele, mit csinálsz a kicsivel addig, amíg a nagy különórán van. Ha ott mered hagyni, és van, aki érte tud menni, amíg ti hazamentek, akkor szuper, de ha nincs, a másiknak - főleg ha energiabomba :) - kínszenvedés rossz idő esetén az öltözőben, de otthonról visszafordulni sem egyszerű. Mi ezért hagytuk abba az úszást, de tervben van, hogy ha a kicsi is belenő a vízbe, már mehetnek együtt újra.
2017. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!