Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek, hogy a nyereg ne...

Mit tegyek, hogy a nyereg ne törje fel a fenekem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 15:39
1 2
 1/13 Mirtiádész ***** válasza:
100%
Nézd, nagyon szégyenlem, hogy megkérdőjelezem a lovaglási tudásod, de én akárhányszor voltam lovagolni, se ügetés, se vágta közben nem törte fel a nyereg a fenekem...De lehet, hogy segít, ha egy lovaglónadrágot húzol fel.☺
2017. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nadrágba vagy, rendeltetése szerzek használod-e a nyerget. Jól ülsz-e benne, nem terhelés magad rosszul, vagy a varrva vagy vmi nincsen ott? Nem tudom nekem se tört sose a nyereg, pedig cicagatyatol kezdve farmeron át lovasnadragig mindenben lovagoltam.
2017. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat varrás pont van ott :/
2017. júl. 4. 21:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Lovaglonadragban is tor :/
2017. júl. 4. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha veszel egy zseles vagy szormes nyeregparnat a nyeregre?
2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs a zseles az nem biztos hogy van, nem tudom ebben nem vagyok otthon mert nejem meg nem kellett sosem, de legvégső esetre egy másik nyerget próbálj meg ha az jó és nem tor akkor nyereg csere.
2017. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Vegyél nyeregparnát vagy valami olyan lovaglónadrágot ami puhább anyagból készült mondjuk télit igaz beleizzadsz de nem töri fel a feneket. Amúgy érdekes és shire-n lovagolok és nem töri fel a fenekem.
2017. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó a nyereg varássa és az egy puhább gatyánk keresztül meg inkább tor. Erre a párna vagy az új nyereg esetleg 1 nyerges a megoldas
2017. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lovagolj nyereg nélkül. Vagy úgy is tör?
2017. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bicikli, vagy lovas nyereg???
2017. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!