Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás, verseny?

Lóvásárlás, verseny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre 14 éves leszek és addigra talán apa és anya is mégjobban megtanul lovagolni.( Mert most anya szabadon vágta,apa ugratás). Szóval elég lesz a tudásuk saját lóra. Csutakolás nyergelés megy nekik,nekem nyáron 2. Éve megyünk egy kisebb farmra segíteni és azthiszem eddig jól helyt álltunk :D Erről most ennyit. Az én tudásom a kisebb versenyek,távlovaglás és kisebb ugró verseny.( inkább ígymondom a díjugratás azért már komolyabb :D)és jövőre helyet is tudnák nekik biztosítani..2hektár legelő egy kisseb istálló. Szóval akkor vennénk 2-vagy-3 lovat. Azt hozzá kell tennem hogy egyszer egy rövidebb időre egyik ismerősünk lovaira is vigyáztunk. Ezeket csak azért írtam le hogy ne az legyen hogy semmit se tudunk azt rögtön 3 lovat akarunk. Igazából csak arra lennék kiváncsi nekem 165cm nővésben :D és 45kiló mellé milyen lovat ajánlotok amivel akár nagyobbakat is tudok ugrani és hosszabb túrákat is bír. Nagyobb ugrásnak 100cm-gondoltam amit már lovasiskolába ugrottam.Nem felvágásból írtam ezt az egészet csak tapasztalt emberek véleményét szeretném kérni és amit esetleg nem tudhatok akármi😊 Köszönöm a válaszokat! Helyesírás bocsi de sietek is!


2017. júl. 15. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha otthon tartod, alaposan nézd meg a kaját, mielőtt megveszed! Simán előfordul, hogy az első pár béla jó, a többi meg belül penészes, rothad, stb... És mindig vedd meg előre, ha van hol tárolni, mert télen még a szar minőségűnek is tripla ára van.
2017. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!