Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora ló lenne az ideális...

Mekkora ló lenne az ideális is milyen fajta?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 155cm kb! Régóta lovagolok és van egy pónim amin ugratok de sajnos már nagyon kicsi(110-115)cm! Kb 140-145cm-es ló lenne a megfelelő pl egy Haflingi vagy egy Hucul??

2017. júl. 31. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még fogsz nőni, szóval szerintem 140-160 között is keresgélhetsz, ha nem zavarnak a magas lovak. Egyébként azok jók, esetleg magyar félvér, sportpóni.
2017. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben Olyanokat keresgélek csak az a baj hogy apukám meg kisebbet akar 140cm körülit mert szerinte a nagyobbat nem tudom megfogni! A lovardába egy 170cm-es sportlovon lovagolok amit simán megfogok! Főleg jó lenne egy kb. 160cm-es mert apukám is szeretne megtanulni lovagolni!
2017. júl. 31. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a mérettől függ, hogy meg tudod-e fogni, ha fizikai erővel kell lebirkózni, már a pár pár hónapos csikó, vagy a póni is kifogna rajtad, hidd el :) erről próbáld meg meggyőzni őt is, illetve, hogy a ló társ, hosszú évekre veszed - nem szeretnéd pár év múlva újra lecserélni, mert "ez is kicsi lett"

Ha nem érti meg, beszéljen az edzővel, hátha rá hallgat.

2017. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgyis megyek vasárnap lovagolni majd mondom neki4 :)
2017. aug. 1. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!