Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tudok tenni, ha egy...

Mit tudok tenni, ha egy társam az edző szeme láttára rontja el az iskolalovat?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy hozzá se enged mást nyúlni, felszerszámozza, bevezeti a legelőről, pucolásnál sem enged oda, amikor vezeti be a pályára(nem is neki lesz vele edzése...) és a ló megáll, ő elkezdi csókolgatni hogy arra majd biztos elindul! A lány 12 éves, lovagolni nem nagyon tud, finomkodik, fél óra alatt csak rávezeti valahogy egy ugrásra. Elég hülyén venné ki magát, ha én beszélnék az edzőmmel, mert még nincs két hónapja, hogy ebbe a lovardába járok(előtte 2 évet máshol jártam) ,és sajnos csak heti 1× tudok járni.

2017. aug. 17. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lány titeket is akadályoz, vagy csak a saját idejében csinálja a hülyeségeket? Nem mindegy. Ha például neked lenne edzésed, de ő nem enged oda a lóhoz, mert ő akarja felszerszámozni, akkor mindenképpen beszélj az edzővel. Illetve a csajjal szemben is lehetnél határozottabb, nehogy már egy 12 éves dirigáljon. Ha viszont a saját edzése alatt csinálja ezeket, akkor hagyd, az edző nyilván tud arról, hogy mennyire nem megy neki, majd ő elrendezni a csajt.
2017. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

12 éves lányról beszélünk,ő még pici,neki a ló szeretgetése szerzi az örömöt. Azért szólhatsz nyugodtan,hogy nem csak az övé a ló,más is vezetheti,pucolhatja. Viszont az nettó hülyeség,hogy azért rontaná el a lovat,mert csókolgatja,meg mert finomkodik vele.

Szerintem nem láttál te még elrontott iskolalovat. Állandóan tépek a száját,mert a szárba kapaszkodnak,rúgják az oldalát,verik a pálcával,és szétverik a rossz ülésükkel a gerincét.

És ne haragudj,de én az ilyen profi lovas hercegnőktől kapok agybajt,mint te vagy.Nem kell mindenbe beleütni az orrod.

2017. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: az én edzésem alatt csinálja ezeket, és köszönöm a válaszod

#2: azért azt megcáfolnám, amit írsz. Egyrészt nem ismersz, nem tudod hogy valóban "elkényeztett lovas hercegnő" vagyok-e, márpedig ezt a szintet meg sem közelítem. Ez a ló egyre jobban azt hiszi, mindent szabad neki, vágtában körön és fordulatban előszeretettel bakol, határozatlanabb lovasokat csipked, vezetni pedig már szinte lehetetlen, rálép a lábadra, nem indul el, méterenként megáll, pedig az edzőm szerint nagyon szépen dolgozott kézen, és ezeket a dolgokat nem csak én vettem észre, hanem nálam jobbak is, alapesetben azt hinném, bennem van a hiba. És sajnos de, láttam már elrontott lovat, az előző lovardában tőlünk lovasoktól várták el, hogy lovagoljuk őket, képezzük, miközben nem nagyon tudtunk mit kezdeni velük. Két lovat lovagoltam, mindkettő ilyen volt, a múltbeli sérelmek miatt, az oktatók meg háromhavonta ha egyszer felültek rájuk, hogy alattunk mennyit fejlődtek, a nyugodt iskolalovakat pedig csak kissebbek lovagolták. 15 éves vagyok, viszonylag kezdő, és megdolgozom azért, hogy lovagolhassak,mikor többször mikor kevesebbszer. Nem tudom te milyen korban vagy, vagy egyáltalán ki vagy, de az biztos hogy hamar jelentesz ki dolgokat.

2017. aug. 17. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te edzésed alatt csinálja ezeket, miért nem hajtod el a fenébe? Hány éves vagy, hogy egy 12 éves kislány dirigál neked?
2017. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elkerülte a figyelmemet, hogy 15 éves vagy. Komolyan, hajtsd el a kiscsajt, ha nagyon nem megy, kérd meg az edzőt. Abba, hogy ő hogyan lovagol, ne szólj bele, az edző nyilván tud róla és oka van annak, ha nem szól.
2017. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Én a helyedben keresnék más helyet, ha az edző ennyire leszar mindent :/
2017. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!