Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan javítsam az ülésem...

Hogyan javítsam az ülésem vágtában?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdünk vágtázni, mindig kiesik a lábam a kengyelből. :/

Ügetésnél jól le tudom nyomni a sarkaimat és jó az ülésem, viszont vágtánál valahogy mindig szétcsúszok.

És az az érdekes, hogy amikor nincs a lábam a kengyelben, akkor biztosabb az ülésem, nem is pattogok annyira. Az oktatóm mindig azt szokta mondani, hogy képzeljem el, ahogy a sarkaimra van kötve egy-egy tégla, viszont még így sem megy. :/

Tudnátok adni még tanácsokat, hogyan javítsam az ülésem?


2017. aug. 28. 15:25
 1/4 anonim válasza:
Én már kb 6-7 éve lovagolok,és amikor én tanultam vágtázni nekem is kiesett a kengyelből a lábam.Ezen úgy tudsz javítani,hogy tartsd jó erősen a combodall és a vádliddal a lovat és persze nyomd le a sarkad.Ami még talán fontos az az,hogy ne mereven ülj a nyeregbe,hanem a csipőddel kövesd a ló mozgását.Remélem tudtam neked segíteni:)
2017. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egy ideje már nem lovagoltam, szeptembertől fogok újra menni, majd meglátom milyen leszek. Remélem nem fejlődtem vissza annyit. :/ Köszi a választ! :)
2017. aug. 28. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom pár ütemet lovagolj könnyítve, mert akkor kénytelen vagy valamennyire beleterhelni a kengyelbe és a sarkad is lemegy, amikor visszaülsz ezt kell megtartani.
2017. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt kipróbálom majd. :)
2017. aug. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!