Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondjátok el a véleményeteket,...

Mondjátok el a véleményeteket, illetve. Mi a menete a díjugrató versenyeknek? (LOVASOK)

Figyelt kérdés

Van egy saját kis tanyánk,amit tavaly elkezdtünk felújítani,és úgy néz ki hogy a 'felújítással' most végeztünk.Van 3 db lovunk,mind a 3 nagyon tehetséges díjugratásban.Most hogy visszakerülnek hozzánk,(mert eddig a 'felújítás' miatt egy lovardába betettük ideiglenesen őket) szeretnénk velük versenyre menni...

Ez lehetséges? Mármint úgy értem,hogy a lovak nem egy leigazolt lovardában vannak,hanem csak a mi kis tanyánkon...

És járna hozzám oktató,a saját tanyánkra.

Ő/Mi betudnánk nevezni engem egy versenyre?


Ezeket a kérdéseket úgy értettem,meg a fő kérdés az az,hogy versenyeken csak úgy lehet elindulni,hogy egy lovardában lovagolsz?

Szóval,olyan nem lehet,hogy engem edz az edzőm,és benevezünk engem versenyekre és elindulunk?

Vagy csak egy leigazolt lovardában lehet versenyezni?


/értelmes válaszokat kérnék ha lehet.tudom,a kérdés meg a megfogalmazás sem a legjobb/


16/l



2017. szept. 30. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyesületnek kell csak a tagsági díjat fizetned és mehetsz. Nevezni meg majd az edződ nevez gondolom.
2017. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lovas maga fizeti a versenyre a nevezési és startdíjakat, a saját és a lova licencét, és az egyesületi tagságot. És ő is nevez az adott versenyre.

Az edzőnek viszont szintén fizetnie kell a saját tagdíját, hogy lehessenek versenyző tanítványai.

Ennyi. Hogy amúgy ki honnan jött úgymond, az senkit se érdekel.

2017. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is szükséges neked egy rajtengedély vizsga.

Ha ez megvan akkor az adótt lónak kell legyen egy start száma és érvényes licenszel kell rendelkezni, oltásokkal, vérvétellel egyaránt.

Te pedig le kell legyél igazolva egy egyesülethez amelyiknek kivan fizetve az éves tagságija a MLSZ felé, valamint neked is kell licenszet fizetni és kell legyen egy regisztrált edződ beirva ahoz, hogy indulhass a versenyen

2017. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!