Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az a póni fajta,...

Melyik az a póni fajta, amelyik nem kicsi és két felnőttet is elbír néha néha terepen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 12:39
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Igen felsoroltam. Mert akkor az is mind állatkínzás. De gondolom az normális dolog. Na mindegy. Hagyjuk. Eléggé cső látásod van. Én itt be is fejeztem. Császtok. :D
2017. nov. 19. 11:08
 32/48 anonim ***** válasza:
82%
Ja vilagos, te arra mesz hogy jol tudjad megkinozni a lovadat. De nem is tudom miert ketten akartok ulni egy 140 cm magas ponira. En a helyedben biztos egy falabellat vennek es arra ulnek legalabb fel otod magammal. De ilyen jo 120 kg-s elhizott emberekkel es domboldalba vagtaznek fel vele. Ha nem birja meg agyon verem. Azutan biztos befognam kocsiba is meg szantanek is vele illetve biztos ugratnek is vele de csakis 5 emberrel a hatan mert birja. Ja es biztos nem hagyom ki azt se hogy jol betepem a szajat a zablaval, sőt kap egy feszitot is aztan majd meg egy dijlovas programot is lenyomok vele ugy hogy a sajat szugyebe harapjon jol lekotom a fejet hozza. Na asszem tedd majd te is ezt es biztos sokaig fogja birni a ponid. Meg veletlenul se sajnald meg es ne uljetek ra ketten. A lo az arra van hogy hasznaljak. Na szoval a viccet felre teve te kreten vagy ha ez az egesz igaz. Es ezek szerint nem is kene hasznalni egy lovat semmire csak a kertbe beallitani fuvet nyirni?
2017. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
81%
Tegnapelőtt óta mindenkit szorgalmasan pontozgatok felfelé, mert ti is kiálltatok mellettem. Én is kezdem azt gondolni, hogy az egész csak egy kamu (volt). Ugyanolyan makacs a kérdező, mint egy öszvér. Javasoltam is neki, hogy inkább vegyen szamarat valamelyik kommentemben, de még őt is kímélje. Tiszta vicc, ahogy hajtja az igazát. Ha húszan írjuk neki ugyanazt, akkor se látja be. Csak a pónit sajnálom, ha mégis igaz, hogy már el is döntötték, melyik fajta legyen. Na mindegy, már elköszönt. Sosem fogjuk megtudni. :)
2017. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
87%
Rossz kategoriaba irtal szerintem te nem lovat hanem motort vagy robogot esetleg tandem bicot keresel. Azon tudtok ketten ulni es nem eszik nem szarik nem kell neki a torodes gyorsabban es tobbet tud meni mint egy poni kettotok alatt. Na? Es mehetsz ezekkel is terepen es meg bertartast se kell fizetni vagy ha otthon tartanad minden koltseget megusznal csak benzint kene fizetned. Itt nincsen oltas fereghajtozas leserult lo es minden koltseg felszerelesre meg takarmanyra nem kell a kijarasert fizetni nem viszi az idodet. Latom nem ersz ra, ezert nem olvastad el es fogadtad meg itt sokunk valaszat. Tehat nekem pont idealis egy motor robogo vagy tandem bico.
2017. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
84%

Könyörgöm, miért kell nagy póni, amikor léteznek nagy, bulky lovak, amik képesek két ember alatt elspacírozni?


Disney hercegnők akartok lenni vagy mi a franc?

2017. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy elnézem, pontozgatni visszajár. Mindenkit lehúzol, az utolsó válaszod óta csak én álltam negyvenakárhányon, most meg az végén válaszoló. Most már állítsd le magad! Szánalmas, amit művelsz. Én többet nem írok ehhez a kérdéshez, de figyelni fogom és aki megírja az igazságot, mindenki kap tőlem egy zöldet, mert annyira hüle vagy, hogy az már csúcs!
2017. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó én is visszapontozni járok, sajnálom, hogy ilyen gyökerek élnek a földön. Remélem kamu a kérdés, mert ha nem az a póni nem bírja sokáig.
2017. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Megvettük. Nagyon cuki kis kanca. :)

Barátságos nagyon.

2017. nov. 22. 15:28
 39/48 anonim ***** válasza:
85%
Elmebeteg barom... remélem hasonlóan fogsz te is nagy kínok között végezni.
2017. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
81%
Provokáció és kamuu. :)
2017. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!