Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?...

Milyen fajta kutyát vegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára kertes házba költözünk... Egy nem annyira nagy kutyát szeretnénk, de nem is olyan kicsit (méretre gondolok).. Viszonylag sok időm lenne vele foglalkozni, Az udvaron szabadon lenne (elég nagy udvar), Persze lenne neki pajtája is... Eléggé nehéz a választás.. :) Előre is köszi a válaszokat! :)

2017. máj. 2. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
mennyit és hogyan foglalkoznál vele? Mennyit sétáltatnád naponta? (a kert mérete nem számít)
2017. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
0%
Vizsla?
2017. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Mennyit foglalkoznál vele?

Hogyan foglalkoznál vele (csak simogatás, rendszeres séták vagy sport)?

Hogyan lenne tartva? (kint, bent vagy kinti-benti)

Mik az elképzeléseid és Te mi tudnál 100%-ig biztosítani a kutyának 15 éven át?

Mennyi kutyás tapasztalatod van?

Mennyi félretett pénzed van rá? (felszerelés, állatorvos, etetés, játék, sport)

Mennyi pénzed van magára a kutya megvételére?

2017. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát játszani tudnék vele sokat... Mondtam, a kert nagy... Ha akar ott tud sétálni.. :P

Persze én is elmennék néha vele

2017. máj. 2. 20:37
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

Attól mert kertes házba költöztök, még nem kötelező kellék a kutya...


A kutya egy élőlény, aki 10-15 évre szól, nem addig amíg játszol vele ha úgy tartja kedved... Hatalmas felelősség és nem kevés pénz és idő! Nevelni, foglalkozni kell vele, ha beteg orvoshoz vinni!


A pajtát meg remélem csak viccnek szántad...

2017. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
akkor semmilyen. A kutyatartás legalapja a mindennapi séta, ha ezt nem tudod biztosítani akkor már nem tudsz teljes életet nyújtani neki.
2017. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mennyit foglalkoznál vele? Suliból hazamennék az lenne az első dolgom, de persze addig anyum adna neki enni, inni :) Naponta 1 órát bíztos rászánnék

Hogyan foglalkoznál vele (csak simogatás, rendszeres séták vagy sport)? Sétálni nem nagyon szeretek, Hát hogy mondjam el.. :D játszanék..

Hogyan lenne tartva? (kint, bent vagy kinti-benti) Anyum nem nagyon támogatná ha bent lenne... :D De persze lenne neki helye odakint...

Mik az elképzeléseid és Te mi tudnál 100%-ig biztosítani a kutyának 15 éven át? 100%ban 15éven keresztül rendszeresen kapna enni,inni, nagyon sokat játszanék vele.... Ez amit bíztosíthatok

Mennyi kutyás tapasztalatod van? Volt már egy kutyám, azt is nagyon szerettem, csak tatámnak adtam, ugyanis tömbházba költöztünk...

Mennyi félretett pénzed van rá? (felszerelés, állatorvos, etetés, játék, sport) Jelenleg 100.000 Ft félretett pénzem van..

Mennyi pénzed van magára a kutya megvételére? Az is lehet hogy ingyen adják, ismerős vagy valaki, de amint említettem 100.000 Ft gyűjtött pénzem van, de nem költeném azért az egészet rá.. Persze idővel a kaja ára felgyülemlik, de magáért a kutyááért nem adnék 100.000 Ft-t

2017. máj. 2. 20:50
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
semmilyen kutya nem való neked.
2017. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#6! Nem értek egyet... A szomszédomnak bernáthegyi kutyái vannak.... Nagyon sok, versenyekre jár velük, gondozza.. Nagyon szépek, okosak.. (szerintem) Én amióta szomszédja vagyok azóta max 1-szer láttam velük sétálni..
2017. máj. 2. 20:53
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Attól az még nem lesz jó mert a szomszéd úgy csinálja. Ha a szomszéd veri a gyerekét akkor anyádnak is vernie kéne? Na ugye...
2017. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!