Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az a póni fajta,...

Melyik az a póni fajta, amelyik nem kicsi és két felnőttet is elbír néha néha terepen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 12:39
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk. Nagyon jó volt, nyugodt és energikus volt. Simán elbírt minket, de csak 1 órát voltunk kint egy lájtos terepen. Szinte le sem izzadt alattunk.
2017. dec. 8. 06:31
 42/48 anonim ***** válasza:
82%
Cicam 10 percet se kene, nem hogy 1 orat. Gratulalok neked.
2017. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
80%
Hurrá. "Gratulálunk" a makacsságodhoz, felelőtlenségedhez, önzésedhez továbbá a lovad jövőbeni testi problémáihoz!
2017. dec. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Irígyek vagytok? :D
2017. dec. 8. 09:44
 45/48 anonim ***** válasza:
75%
*irigyek. Mire legyünk irigyek? Hogy van egy pónid amit szépen tönkreteszel? Köszönöm, de van két makkegészséges fiatal lovam akiket nem terhelek túl. Én inkább sajnállak, hogy olyan buta vagy hogy felteszel egy kritikus kérdést,amire egybehangzó válaszokat kapsz de téged ez nem is érdekel, csak veszekedést generálsz. Meg persze a pónit sajnálom, aki a gyenge értelmi képességeid miatt szív.
2017. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
84%

Elbír titeket, de csak ha pár kilométer után ti veszitek őt a vállatokra, és elcipelitek egy jó darabon, hogy pihenjen.



Amúgy meg mi a cukorba hengergetett maci pöckéért tetted fel a kérdést, ha a homogén "NEM" válasz ellenére te már eldöntötted, hogy igen, jó lesz ez??


Vettél volna sodrottat, gyökér.


Két ember egy "sima" ló hátát is relatíve hamar tönkreteszi, nemhogy egy póniét.

2017. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
52%

Bardigiano,haflingi vagy hucul.De csak egy ember tegye rá a fenekét egyszerre, ne kettő.

Ha olyan terepet mennek vele mint én néha, akkor nem nehéz az az terep.Én képes voltam 90% séta,10% ügetést menni, ha olyan hangulatom volt. :)

2018. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Amit vettetek póni,vagy a lába fog tönkre menni. Vagy a gerince hajlik be, főleg kettő ember alatt, de majd ha leestek az is kellemes lesz.Normális szituba is szar, de majd jól egymásra eshettek legalább....
2018. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!