Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hányszor jártok ki saját...

Hányszor jártok ki saját lovaitokhoz egy héten?

Figyelt kérdés
Milyen napokon, abbol hányszor lovagoltok órán/terepen es meg arra is kivancsi lennek h bertartasban tartjatok vagy otthon?

2017. nov. 29. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Amíg volt/voltak,mindennap.Lovaglás változó,mikor volt rá idő.
2017. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
90%
Bértartásban voltak, és minden nap jártam ki hozzájuk. Terep általában hétvégente volt, a pályán max kis futószárazás, de mivel ridegtartásban voltak, ezt inkább csak saját szórakoztatásomra. :D
2017. nov. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Napi 2x mikor etetés van. Ha lovazok is akkor 3x.
2017. dec. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is otthon ,de nem is bértartásban tartom. De én csak hétvégén tudok kijárni ( a suli ) miatt . Mivel max. 1 óra szabadidőm van ami meg arra is kevés,hogy lemozgassam a lovam meg lecsutakoljam.

Nyáron persze majdnem minden nap. Terepre pedig minden alkalommal

2017. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bértartásban is minden nap jártam hozzá, ha ez reggel 4 órát jelentett, vagy este 8-9-et, akkor annyit (bár nem árt jóban lenni az éjjeli őrrel...) - de azért 90%-ban emberi időben tudtam kijárni.

Minden nap mozgattam is, változatosan, hogy futószár, terep, bent lovagolok, vagy kézen idomítás - utóbbi után még volt, hogy felültem, volt, hogy csak annyi volt aznapra a program.

Időben viszont ez változó volt.


Otthon ez közel ugyanez, csak a kijutás és hazaérés ideje megspórolható - gondolja az ember, de hát elmegy almozással, etetéssel az bőven.

2017. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sssaszem ***** válasza:
Nekem már van saját lovam, minden másnap lovagolok, terepezek, néha futószárazok, bent patanyomfigurákat gyakorlok.
2019. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sssaszem ***** válasza:
A lovam bértartásban van, 2-3 naponta megyek ki hozzá. Attól függ, hgoy bent vagy kint, ha sáros a pálya, akkor terep, ha jó, akkor bent szoktam futószárazni, meg felülni rá lovagolni. 99%-ban terepezek.
2021. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sssaszem ***** válasza:
A lovam bértartásban van, 2-3 naponta megyek ki hozzá, attól függ, hogy van ideje anyukámnak, ezt ne részletezzük. Attól függ, hogy bent, vagy kimegyek terepre, ha sáros a pálya, akkor terepezek, ha jó, akkor bent szoktam futószárazni, meg felülni rá lovagolni. De esetek 99%-ában terepre járok.
2021. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!