Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen egy saját lo? Ponira...

Vedaaanna kérdése:

Milyen egy saját lo? Ponira gondolok

Figyelt kérdés
Sziasztok!12 éves vagy.1 éve lovaglok már ugrattam!Rendszeresen livaglok de most örökbe akkarom fogadni a me helyről ahova járok lovagolni a kedvenc lovam (Shetlandi póni) én tanítottam neki a parelli játékokat és én vagyok az egyetlen akit követ nem ránt el és akire halgat.Az lenne hogy mennyire jó ötlet lenne el hoznom onnan nem kap semmi keheség enyhitot persze én rendelnek neki és nem is körmölik.ÉPITŐ JELLEGŰ KOMMENTET NEM BÁNNOK DE A KÉRDÉSEM LRE VÁLASZOLJATOK!Oktatom szerint jó ötlet!

2017. szept. 17. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem szüleiddel beszéld meg :)
2017. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szüleid engedik tartani, és ha kell besegítenek benne, és van neki istálló, ami meleg télen, tehát nem huzatos, meg ki tudod engedni karámba, nem szűk helyen tartod, tudsz neki szüleiddel szénát, szalmát, stb.venni, akkor jó. Feltéve, ha ott is egyedül volt tartva, mert ha nem, akkor rossz lesz neki a többi ló nélkül.És ha komolyan tartod, szeretettel, mert élőlény és nem játékszer.
2017. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleid majd megmondják hogy vállalják-e a havi 30-50ezer költséget is ami felmerül vele kapcsolatban. A többiek már írták hogy mi kell hozzá, meleg nem huzatos istálló és legelő, jártatás, megfelelő takarmány és ahogy írod hogy beteg sűrű állatorvosi felügyelet is.
2017. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha van elég pénzetek és időtök, akkor rendben van ez így, viszont bértartásba vidd (praktikus olyan helyre vinni, ahol azért egy shetit eltartanak olcsóbban, mint egy nagy lovat), mert 1 év alatt nincs annyi tapasztalatod, hogy otthon el tudd tartani, plusz az még egy másik pónit (vagy csacsit) és sokkkkal, se sokkal több időt jelent
2017. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!