Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Járt már valaki így?

Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Tegnap ugrattam a lovammal(nm elosszor, mar sokszor ugrattunk) es valami új csaj aki ide akar jönni oda kiabált nekem, én meg meglepődtem elnéztem és elestünk a lovammal, nekem eltört a kezem, neki megzúzódott a lába. Tudom, sokan jártak így. De én magamat okolom az egészért, nem szabadott volna elterelődnie a figyelmemnek, és akkor nm lett volna baja a lovamnal :( az ém csuklóm nem igazán érdekel, de hogy miattam sérült meg a lovam. :( voltatok már hasonló helyzetbe??
2017. dec. 19. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mért esik el a lovad ha neked odakiabálnak? Vagy a ló is odafordította a fejét? Ezt nem értem. De én is ugrattam, nekem aztán kiabálhattak. Befejeztem amit akartam, aztán beszéltünk. Ennyi.

Autót remélem nem akarsz vezetni.

2017. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a lovam is oda nézett es meglepődött... amugy nm azt kertem, h szologass be
2017. dec. 20. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugratsz és épp az akadályra lovagolsz, akkor nincs külvilág csak ló, te az akadály és max az edződ. Ha megugrottad és érdekel a mondandója, akkor odamész és megkérdeznéd. Vagy az edződ rendezi, hogy nincs a pálya széléről beugatás.

Amúgy ha ennyi képes volt megzavart úgy, hogy összetörted magad meg a lovad (igen te hibád), akiknek ugráss egyedül, mert így életveszélyes, meg amúgy se.

2017. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ne ugrass egyedül (bocs a telefonom szeret átfogalmazni)
2017. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod, igazából sohanem halottam emberről, aki lezúzta magát, csakmert odaszóltak neki... Ez nagyfokú bizonytalanságra utal, ami meg a lovastudás hiányára. Valszeg a ló is azért nézett oda, mert te megijszetetted. Nem lehet rá mást mondani, tanulj meg lovagolni, mert így ön- és közveszélyes vagy!
2017. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2éve ugratok, és még nem volt ilyen, soha nem tudták elterelni a figyelmem. Amugy ugy tudtam, hogy nincs ott senki, csak én meg az edzőm, a csaj meg elég láthatatlan helyről bukkant fel és kiabált oda, ami mindenkit még az edzőt is meglepte. Tehát nm ott ált és úgy szolt, hanem oda futott és ordított... nm tudom miért zavart meg... amúgy köszönöm a válaszokat...
2017. dec. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!