Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem ugrik a lovam. Mit tegyek?

Nem ugrik a lovam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Futoszaron szoktam neki rakni kisebb x-et de van amikor atugorja van amikor meg eleg sokszor leveri mert ugy latom nem nagyon izgatja. Egy 13 éves kanca kisbérim van. Nem rég vettuk de azert annyi ideje mar meg van, hogy köztünk kialakukt a bizalom. Lehet, h nem egy ugrolo de mindegyik lo tud ugrani vmilyen szinten. Csak gyakorlás kérdése. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2017. dec. 28. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugróiskola megy neki?
2017. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem rég még a kikötőszarat sem tudtad beállítani most meg már ugrani akarsz. Neked mindennel problémad akad a ló körül? Inkább hagyd abba ezt mert rossz vége lesz.
2017. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kikotoszarat nem SZABAD hasznalni ugrasnal. Szntem jobb hogyha kerdezoskodok, minthogy elcsesszem a lovamat amit nem szeretnek mert a multban mar elcsesztek akiktol hoztuk sajna
2017. dec. 28. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Miért vannak ilyen rosszindulatú emberek:)

Gyakorolj csak ezek arra se méltóak hogy szoba állj velük:)

2017. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jajj, de aranyos vagy most vegre megkonnyebbultem! Jo tudni, hogy vannak ilyen emberek is! :))
2017. dec. 28. 09:52
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem próbálgasd ,de végső esetben kérj edzői segítséget 😊Sok sikert !
2017. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne gyakorin kérdezősködj, hanem kérd szakember segítségét!
2017. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Na latom a két tehetségtelen ,lóhoz nem értő,analfabéta taknyos egymásra talált

. Én lehet "rosszindulatú" vagyok ti meg hülyék. Mégis mit vársz,egy pár soros leírastól ugrani fog a gebéd? Ha nem lennél igénytelen ,forgatnad a szakirodalmat ,kérnél edzői segítséget,de te is csak arra vagy jó h lehúzd a lovastársadalom minőségét. Aki nem bólogat a kóklerkedéshez,mert tudja hogy jó nem sül ki abból ha egy vajákos neki áll a saját feje után lovat"képezni" akkor az már egyből "rosszindulatú".. Primitívek vagytok Qurvára !

2017. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Te mondod? Megis valaszoltal a kerdesemre... :) koszonom! :)
2017. dec. 30. 00:51
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Válaszoltam te ostoba mert ez az oldal lényege,viszont te ugyanolyan sötét maradsz,tehát értelme nincs.
2017. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!