Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik kötőfék méret az...

Melyik kötőfék méret az ideális a lovamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a kotofeket neztem ki a lovamnak. Eleinte bőr kötőféket szerettem volna de drágák. Melyik lenne a jó méret ebből a kotofekbol? A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. dec. 28. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hülye, honnan tudjuk melyik a jó méret ha nem írod le mekkora a lovad?!
2017. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
160cm marmagassag, hulye
2017. dec. 28. 12:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Most akartam volna kepet beszurni de mindegy is. Amugy is mit kepzelsz magadrol h igy beszelsz velem!? Tud mar emberek vagyunk nem?? Vagy te nem az vagy? Mert akk megertelek
2017. dec. 28. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lovam is 160 centi magas kb, neki jó a cob-os és fullos is. Egy ismerősöm lova 150 centi, de neki sokszor a fullos is kicsi, mert olyan típusú lova van.

Marmagasságból kötőfékméretet megállapítani olyan, mint lábméretből testmagasságot. És igaza van az 1-nek.

2017. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most irtam le a marmagassagat akk miert mondod h igaza van az elsonek amikor most mondtad h marmagassagbol nem lehet megallapitani? Egy kisberim van :)
2017. dec. 28. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy mekkora a lovad, nem csak a marmagasságra vonatkozik.

Am vegyél neki XFullosat :D

2017. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Atól nem fogjuk megtudni hogy mekkora kell neki hogy leirod a marmagaságát..
2017. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leméred a lovad fejének méreteit, a tarkónál,pofánál,orrhátnál,stb. És megnézed ,hogy melyik méretnek mi a neve(google-ben) (pl: fullos 15x20x10 cm-ez nem valós csak random írtam) nézz jobban utána,biztos találsz valami hasonló leírást :)
2017. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, általában a nagy lovakra fullos kell, közepesekre cob, a legtöbb kicsit állítható de neked kb. Ezek közűl kell választani(cob,full),néha a méretek eltérhetnek
2017. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Bizony te vagy az idióta, ha a kérdésedet fel se tudod tenni rendesen. Nem mindegy az sem, hogy egy kicsit magasabb arabod van, vagy hidegvérűd. Hülye.
2017. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!