Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elhoztam az új lovam (6éves...

KRIS82 kérdése:

Elhoztam az új lovam (6éves vemhes wells póni) és mindíg bent pisil a felkötött nyalósója alá, viszont kint 1 helyre trágyáz. Mért pisil bent? És hogy tudom erről leszoktatni? Köszi a segítséget

Figyelt kérdés

#Fekvőhelyére #pisil a lovam
2017. dec. 31. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A lovak jellemzően szeretnek védett helyen pisálni, szóval nem nagyon fogod róla leszoktatni. Tedd át a nyalósót.
2017. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nyalósó az fej magasságban lóg,akkor is tegyem át?Köszi a segítséget.
2018. jan. 1. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én át tenném mert ha megszokta azt a helyet akkor álltalába oda fog mostantól pisilni ugy meg nem a pisibe fog állni míg nyalósózik.
2018. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pisilés intimebb dolog náluk, mint a trágyázás. Kint, nyílt terepen jellemzően csak a sárló kanca pisil, a többi szinte biztos, hogy bent fogja ezt intézni.

A sót már csak azért is tedd máshova, nehogy az legyen, hogy összecsapja a pisi, és aztán a kanca meg közli, hogy na akkor neki ez most már nem is kell így. Igaz, nálunk ezt rendszerint a vízzel csinálja meg, és beletrágyázik, aztán meg áll tanácstalanul a víz felett, hogy na most akkor mi legyen.

2018. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!