Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik ló a legalkalmassab...

Melyik ló a legalkalmassab hobbilónak terepre otthoni ugrásra?

Figyelt kérdés
Veni fogunk 2 év múlva egy lovat csikót meik ló a legalkalmassab hobbilónak terepre otthoni ugrásra?
2018. jan. 18. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre a célra mindegyik amelyik nem beteg

. 100 centiig nincs túl nagy lókövetelmény.

2018. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. jan. 18. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha egy ilyen kérdésre nem tudsz válaszolni magadtól, semmiképp se gondolkodj csikóvásárlásban.

Amúgy meg egyedtől függ, nem fajtától.

2018. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
útolsó miért kell ezt?kösz feletetem egy KÉRDÉST mivel ezért van ez az oldal vagy lehet rosszul hiszem kiváncsivoltam mások válaszára hát kösz.
2018. jan. 19. 16:58
 5/8 anonim válasza:

Ez nem fajta függő valóban, de ha nem akarsz komolyabb versenyekben stb. gondolkodni, akkor szerintem nem kell drágább lovat venni (pl. magyar sportló, angol telivér), de szerintem amúgy egy nyugisabb magyar félvér is megfelelne.

A lényeg hogy ne legyen beteg a paci :)

2018. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 22. 06:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyar sportló kiváló választás lenne:)
2018. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért kell, mert ha ennyire nem ismered a fajtákat sem, ergo nincs ennyi tapasztalatod akkor abszolút alkalmatlan vagy egy csikó képzésére. Még akkor is, ha lepontozol.
2018. máj. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!