Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem egy-két dologba...

Tudnátok nekem egy-két dologban segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem volt, jelenleg sincs és valószínű nem is lesz a napokban lovam, de mégis szeretnék több dolgot megtudni roluk.

Esetleg tudnátok mondani olyan oldalt ahol választ kaphatok a kérdéseimre? Vagy valaszolnatok ti rá?

1. Mennyi időnként kell levágni a kormuket, ill. patkolni?

2. Minden nap le kell lovagolni egy lovat vagy eleg futoszarazni?

3. Egy nap hanyszor kell etetni?

Stb.

Tudom hogy a lo nem egy jatek, tudom mennyi feleloseggel jar, es mint mondtam nem is lesz lovam csak erdekelnenek ezek a dolgok. Rossz indulatu kommentek nem erdekelnek.



2018. jan. 21. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Követem
2018. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5-6 hetente

Igen minden nap legalább futoszárazni kell.

A széna legyen neki zabot pedig este egy fél fángilval és majd meglátod mennyi kell.

2018. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb 6-8 hetente kell kovács, függően attól hogy milyen a patájától, illetve kell e neki patkó.


Nem kell naponta lovagolni, ha van egy nagyobb legelő heti 3-4 alkalommal is elég dolgoznia.


Széna legyen előtte mindig, abrak napi 2x munkától függően. Ha napi szinten megy akkor 1 fángli zab reggel és este simán mehet.

2018. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!