Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki milyen nyerget használ a...

Ki milyen nyerget használ a lovához? És mennyibe került?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti milyen nyerget használtok a lovatokhoz (akár istállóban lovagolt akár nem, akár saját ló akár nem)? Milyen márkájú, mennyibe került?


2018. jan. 25. 03:24
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nekem van angol is meg western is. Az angolt húsvétra kaptam Aputól kb olyan 20-25-30 e ért vehette, ismerősöktől. Alátét, heveder, kengyel, kengyelszíj minden volt hozzá. Márkát nem tudok mondani, de szerintem az nincs is neki ami azért látszik is mert nem egy szép munka volt. De ennyi pénzért teljesen jó. A western 80 e volt, az Lakota márka. A lovak sajátok, ha terepre megyek akkor általában a western nyereg kerül rájuk ha bent mennek akkor meg az angol.
2018. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kieffer használt, de újszerű nyerget. Barátnőmtől vettem, mielőtt kiköltözött volna külföldre a férjéhez. A lovát már korábban eladta, és a felszerelése zömét is. Nem akartam megvenni, de mondhatni nagyon szerencsés voltam, mert eredetileg nagyon drágán árulta, és annyiért senkinek sem kellett. Aztán az indulása előtt 1 nappal felhívott, hogy vigyem a nyerget, mert senkinek sem kellett olyan drágán. Szóval INGYEN adta, de nem akartam pofátlan lenni, ezért adtam neki 30 000 ft-ot. Többet pont akkor nem is tudtam volna neki adni, mert épp a házfelújítás közepén tartottunk. Ezen felül adott hozzá még ezt-azt (lósampont, tápot meg még egy számítógép asztalt is. xDD
2018. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!