Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy lovas színész legyek? (Tudom jó helyen kérdezem, nem tudok mást) (jövőre megyek gimibe) szerintetek ebből meg lehet élni? (Fogalmam sincs erről a z egészről, de nagyoon tetszik) és az baj, hogy nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lovas színésznek nem is kell énekelnie. Arra ott vannak a gyalogosok. Sok sikert.
2018. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvass blogot színészektol. Nem lehet megelni belőle. Nekem színész ismerősöm, megyeszekhely legjobb színháza, de csak mellékallas ez neki.. Másra nem jó
2018. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted van külön lovas színész? Szinész van, aki lovagolni is tud. És legyen akármilyen jó, nem fog megélni csak lovas szerepekből.
2018. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso: Hat lovas szineszek vannak (pl nemzeti lovas szinhaz) de teljesen belefer nem lovas szerep is, csak az a lenyeg hogy lovas is legyen :D, egyebkent koszi az eddigieknek!
2018. jan. 27. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én azért a helyedben keresnék olyat is, amiből emellett meg lehet élni. Nagyon szép, de nézd meg a Pintért vagy a Sasváry-t... Minden hülye lapban meg műsorban szerepelnek, csinálják a fesztivált, lovat tenyésztenek, kb csak le nem csukatják magukat, hogy valamiből pénzt is lássanak.

Menj el gimnáziumba, tanulj ezerrel, lovagolni is, és meglátod, 4-5 év alatt merre megy a szekered. Lehet, hogy a végén teljesen más foglalkozás fog megfogni, a nyiházás meg egy szép időtöltés marad :)

2018. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!