Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti mit gondoltok Gerard Butler skót színészről? (mint férfiról) Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok oda, hogy aktívak, unik vagy passzivak vagytok! Főleg passzívak véleménye érdekelne, de másokét is elolvasnám. Én 26/passzív vagyok és hát.... megfújnám a skótdudáját.

2017. ápr. 22. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Én uni vagyok és fúj. Ez egy öreg ember van már szerintem 50 is.
2017. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
nekem bejön :D passiv
2017. ápr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Szexi, hogy férfias, de inkább fiatalabbak tetszenek. 21, passzív.
2017. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
az első válaszadónak: szeretnél Te annyi idősen mint most Ő úgy kinézni!
2017. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Nincs az az isten hogy így akarjak ki nézni.
2017. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Gerard Butler csak 47 éves, nem öreg. Sokan szeretnének 47 évesen így kinézni, mint ő. Illetve sokan szeretnének 47 évesen fittek, fiatalosak vagy legalább 10-15 évvel fiatalabbnak tűnni. Helyes, de én is 26 éves vagyok, mint te kérdező és daddyk nem feltételnül vonzanak, bár ő tényleg szexi.
2017. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem tetszik.

Ami meg a dudáját illeti. Elhúznám a nótáját.

22 passzív

2017. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!