Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek lovassal 110cm-t...

Szerintetek lovassal 110cm-t megugorja?

Figyelt kérdés
Van nekem egy 4 eves szurke lipicaim. Lipicai x Friz. Az apja friz az anyja lipicai. Ugromunkaba szoktam vele edzeni,nagyon szepen ugrik es raugrik a 80centis akadalyra is kb 50centit. Terepen a kidolt fák es kb 10centis ágak amik a foldon fekudnek azt is atugorja es kb jo 50centit ugrik ra. Labat nem felti. Lassan 1 eve az enyem, imadom, nagyon szivos kis paci. 167cm magas. El szokott engedve lenni az udvarba es az ottani akadalyokat is atugorja pedig kenyszeritve sincs hogy ugroja. Szerintetek megugorná velem sok gyakorlas utan a 110centit.? Egy sima meredek ugrast.
2018. febr. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Fokozatosan meg lehet próbálni.
2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fokozatosan gondoltam. Koszonom.
2018. febr. 9. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit talán meg de elsőnek rudak,cavaletti kisiksz ne rögtön meredek legyen.
2018. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én adnák neki egy esélyt.

Alapból a frízek nem jó ugrolóvak de ha azt mondod hogy szereti és élvezi, fokozatosan próbáld meg;)

Sok sikert!

2018. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat a lipicai tobb benne. Imad ugrani nagyon szepen ugrik es jo magasat.
2018. febr. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!