Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyakmadzaggal nem lenne baj...

Nyakmadzaggal nem lenne baj más lovassal?

Figyelt kérdés
Egy elég érzékeny, telivérezett lovam van, és egy éve dolgozok vele, most kezdtem nyakmadzaggal lovagolni. Nem mindig sikerül minden, de egész szépen reagál a segítségekre kantár nélkül is. Egy barátnőm szeretné kipróbálni, de tartok kicsit tőle, hogy nem lenne-e baj? Mert ritka, hogy más üljön a lovamon, csak az én segítségeimet szokta meg, és velem nem mer próbálkozni (néha nehéz felvenni vágtából, de sose kezelhetetlen.) Ti mernétek más lovasnak engedni, hogy nyakmadzaggal kipróbálja? Kantárral ügyesek együtt, párszor lovagolta már.
2014. szept. 30. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleve ha egy jól idomított lóról van szó ,az mást sem fog elvinni vagy ledobni. Te ismered a lovat ,hogy milyen ,most látattalanba írhatunk ide bármit.
2014. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyakmadzag előtt szerintem kötőfékkel lovagoljon. És ha mégis nyakmadzaggal megy, akkor csakis zárt helyen.
2014. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Futószárazd először, vagy kis helyen csinálja
2014. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!