Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt valaki aki ugy tart...

Van itt valaki aki ugy tart pónit hogy nem lovagol rajta? (mert kicsi)

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt két pónim, az egyiket lovagoltam, a másikat nem, de végülis nem amiatt , mert kicsi volt.

Kocsiba fogtam őket.

Amelyiken nem lovagoltam, azt futószáron mozgattam le, vagy csak elvittem sétálni, legeltetni.

2018. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nekem, de két közeli ismerősömnek van. Kér shetlandi, és egyépként az egyiken kisebb koromban ültem is sokat (nem lovagoltam csak ültem rajta miközben legelt) A póniknak nincs annyira nagy mozgásigénye, ahogy észrevettem imádnak legelni. Ha ketten vannak még el is szórakoztatják egymást. Szerintem tök cukik én szeretem őket. ha tényleg nagyon picik akkor még olyan is lehet mint egy kutya akit szeretsz mégis hobbiállat:)
2018. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!