Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen lova van?

Kinek milyen lova van?

Figyelt kérdés
Jöhetnek képek is. :D
2018. febr. 13. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Tőled nem is vennék. :) És amíg nem láttad a lovat,és nem láttad azt,hogy hogy lovagolják,szerintem addig nem érdemes jártatnod a szádat.De most komolyan.Jó az,hogy itt minden második kérdés a veszekedésről,sértegetésről,okoskodásról,és bunkóságról szól?De nem csak itt,nem csak a lovas és állatos témákban,hanem másféle témákban is.
2018. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Mert sok a hozzád hasonló hülye. Sérelmezed a "bunkó" válaszokat egy unatkozó kislány által kiírt értelmetlen"kérdésnél ",amit komolyan se lehet venni csak az oldal tárhelyét foglalja. Ezentúl még valótlan,hülyeségeiddel is büszkélkedsz

. Fogalmad nincs a témáról,csak valamit hozzá kellett büfögnöd.

2018. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lipicai fv, Kisbéri fv, sheti, welsh b, illetve sheti-welsh keverék csikó
2018. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is fogalmam van a témáról,te pampogsz itt még mindig,de ha jó érzés ezzel szórakoztatni magad,csak nyugodtan,engem aztán tényleg nem zavarsz
2018. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában versenyeznek díjugratásban appaloosakkal. Csak gondoltam szólok..
2018. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha fajtára gondolsz, akkor van angol telivér, angol félvér, arab félvér, Zobnatica félvér, sodrott lovak. De amúgy színre, magasságra minden féle van. :D 16 lovunk van, köztük van egy póni. :D
2018. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sssaszem ***** válasza:
Nekem hafim van 5 éves herélt 140 cm magas. Nagyon jó kis paci szót fogad nekem azt csinálja amire én kérem. Szóra is dolgozik és végre sikerült egy jó lovat kifognom.
2018. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!