Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit foglalkoztok a lova...

Mennyit foglalkoztok a lova (i) tokkal és hogyan?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok a lovaitokkal? Az érdekelne hogy mondjuk aki suliba vagy dolgozni jár az pl.: reggel felkel és suli előtt még lovagol meg hogy 20 perc vágta és 8 perc lépés mennyit mentek terepre szoktatok e parrelizni,futószárazni és mennyit,miket csináltok? hogyan ,

2016. nov. 26. 15:50
 1/8 anonim válasza:
Suliba jarok, reggel 6:30-kor felkelek kiviszem a legelore a pacit es egy csacsit,ott kapnak ennit. Delutan haza jovok és vagy 1orat futoszarzom, vagy lovagolok, vagy ugro folyosoztatom. Edzeseken ugratunk és cavalettizunk, bolyakat kerulgetunk, szabadidomitunk, ügyességi feladatokat csinalunk, meg ilyenek. Terepre nem nagyon jarunk, de azert szoktunk. :) majd este mennek az istalloba és ott megint kapnak ennit :) hetvegente és szerdankent box takaritas. Remelem segitettem :)
2016. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért vagyok erre kiváncsi mert szeretnék kialakitani egy "rutint" ha neg lesz a pacim de hát annyi féleképpen lehet... Még jöhetnek válaszok
2016. nov. 26. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Na, te is sokat értesz a lovakhoz. Inkább az edződ kérdezd meg. Már ha van.
2016. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Széna, víz, nyalósó folyton van előtte, reggel abrakol. Délután ápolás, futószáras gimnasztika, illetve munka kézen, ha lovagolom, akkor ezután nyergelés és nyereg alatti idomítómunka, hétvégén esetleg terep helyette. Munka után lábmosás, visszaápolás, abrak, vissza a karámba, kialmozás, este abrakolás.
2016. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Militaryzni milyen edzés?

Hány ugró terep meg hasonló?

A barátnőméknek van military pályályuk

2016. nov. 27. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétfő-szerda-péntek edzés, hétvége lemozgatás. Minden nap megy jártatóban és karámozik, éjszaka boxban. Nem szoktam parellizni meg hasonló, bár a versenyzéshez nem is igen kell.
2016. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 1. 07:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én itthon tartom mindkettőt. Reggel felkelek 5:30 kor ,kimegyek lebogyózok,rakok eléjük szénát,megitatom őket aztán elmegyek dolgozni. Déltől itthon vagyok,akkor kiviszem őket , futószár ilyesmi,lovagolni csak néha szoktam,de csak az egyiken. Inkább kocsiba vannak fogva.
2017. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!