Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Belovagló? Patkolókovács? Hol...

Belovagló? Patkolókovács? Hol tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék belovagló és/vagy patkolókovács felnőttképzést elvégezni, lehetőleg Pest esetleg környékén egyetem mellett, mivel jelenleg Gödöllőn végzem a mezőgazdasági mérnök szakot. Kiegészítésképpen szeretném a szakmámhoz a fent említett szakmákat. Tud valaki ilyen helyről, ahol egyetem mellett is végezhetem a szakot? Ahol minőséget is adnak?

#képzés #felnőttképzés #belovagló #Parkolókovács #szakma bővítés
2018. márc. 18. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Jó leszel ezzel az egyetemmel a mekibe.
2018. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Na a te válaszoddal sem mentem sokra. Ha csak rosszmájúságod van menj arrébb, mert semmi hasznod!

Ha valaki normálisan tud válaszolni, nagyon szívesen venném a tanácsát!

2018. márc. 18. 10:44
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Patkolókovács képzésről a MAPE-nél érdeklődj. Belovagló... az a lótartó-tenyésztő képzés ráépülő képzése. De csak akkor vágj bele, ha magabiztosan tudsz lovagolni és jól! Hiszen fiatal csikók kiképzése egy felelősségteljes feladat, illetve jó, ha szereted a rodeót, mert abban is lehet bőven részed.

Ezek az OKJ-s képzések lovas részen csak annak jók, akiknek csak papír kell, de már van tudásuk, mert nem nagyon tanítanak semmit (lovasedzőit csináltam, ami vicc kategória volt).

2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Hozzászóló!

Szerencsére a lovas tudásom elég biztos, de szeretnék tanulni benne, hogy jobb lehessek. Rodeot szeretem, azzal nincs gondom. Csak nem tudom hova és hogyan éri meg elmenni. Hosszútávon szeretnék ilyen beállítottsággal lovardát is nyitni, de fejlődnöm kellene valahol.

Köszi a válaszod.

2018. márc. 18. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Hol van neked lovastudásod te szerencsétlen mikor még azt sem tudod hol,mire kell jelentkezni de te már lovardát nyitnál.. Lovardanyitáshoz nem ez a ruhatárszak kell amit te alibiből csinálsz..
2018. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Patkolókovácstól te első nap megszöknél,ott dolgozni kell.
2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lovardanyitáshoz lovastúravezetői papír kell, ahhoz meg egy REV vizsga.
2018. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Patkolókovácsnak elsősorban egy jó kovács mellett tudsz betanulni, évek alatt, de nagyon fontos ez esetben, hogy ki mellett tanulsz, mert sajnos sok az olyan "mester", akit mondjuk élőlény közelébe se engednék, de igazából mást se igen vennék tőle.
2018. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért mert nem tudom hol a felnőttképzés, már nem tudom, hogy hol lehet szakembert képezni?! Hmm érdekesen agybeteg felvetés. A magyar csoda, hogy ilyenek az emberek, csak gratulálni tudok neked! Egyet tudsz bizonyítani ezzel az értelemmel teli gondolatoddal, hogy IQ szinted milyen szinten van! Gratulálok! Nem is ismersz, de ilyeneket írsz, nos ez a bizonyíték rá! Ja és egyébként:

Te elmeroggyant, nem azt írtam, hogy holnap akarok lovardát nyitni, hanem, hogy ez a terv, amihez képezni akarom magam, hogy a lehető legjobb legyek, ami azt hiszem nem bűn! Azt meg hogy mennyit dolgoztam, fogalmad sincsen. -visszautalnék arra, hogy értekmes ember nem ítélkezik 3 sorból, hanem kérdez, mert nekem azt tanították, az a nyitja a tudásnak. Ezért is kérdezek, mert informálódni szeretnék!

Hogy milyen a szakom?! Biztos szörnyű ember vagyok, hogy szerelemből választottam, nem pedig pénzsóváran az első szembejövő sz*rt, csak hogy 300ezres nettóm legyen! Hahh tipikus magyar rosszindulat.

Remélem van még normális lelkű ember erre!

2018. márc. 18. 19:46
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, sajnos én is sok patkolókovácsot tartok alkalmatlannak, meg láttam sok elrontott pacit is sajnos. De ugye hogy elmehessek egy ember mellé tanulni, előbb papír kell, hogy van hozzá tudásom. Na ezt nem tudom hol érdemes elvégezni. Mert utána persze mindenképpen el kell valaki mellé menni tanulni, hogy lássam a szakma bennső titkait, praktikáit. :)

Köszi a válaszodat.

2018. márc. 18. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!