Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Belovagló? Patkolókovács? Hol...

Belovagló? Patkolókovács? Hol tanulhatnék?

Figyelt kérdés
Szeretnék belovagló és/vagy patkolókovács felnőttképzést elvégezni, lehetőleg Pest esetleg környékén egyetem mellett, mivel jelenleg Gödöllőn végzem a mezőgazdasági mérnök szakot. Kiegészítésképpen szeretném a szakmámhoz a fent említett szakmákat. Tud valaki ilyen helyről, ahol egyetem mellett is végezhetem a szakot? Ahol minőséget is adnak?

#képzés #felnőttképzés #belovagló #Parkolókovács #szakma bővítés
2018. márc. 18. 09:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vác: Táncsics Mihályba lehet tovább tanulni. Bábolna: Sokkal szinvonaladabb az oktatás de messze van pestől. A mátrix ill. oktáv okj-s cégek oldalát böngészd át mihez mit kér stb. :)
2018. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ezt cáfolnám, mármint, hogy okvetlenül papír kell ahhoz, hogy elmehess egy mesterember mellé tanulni tőle. Pláne itthon, a papír legfeljebb ahhoz kellhet majd, hogy számlaképes legyél, bár biztos azt is meg lehet oldani valamilyen kerülőmegoldással, a magyar ember kreatív...
2018. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Igen Bábolnára én is gondoltam, csak az egyenlőre messze van, szóval előtte el kell vegeznem az egyetememet, majd utána tudok oda menni, ezért is érdeklődtem, hogy tud-e valaki vmit a képzésekről, hogy van-e valaki benne, hogy gyakorlottan tudjak válaasztani. Sajnos a Matrix OKJ-ről sok negatívat hallottam.

Igen ez igaz, hogy el tudok menni papír nélkül is, de úgy akartam hozzáállni, hogy mielőtt elmegyek egy mester mellé tanulni, talán valahol tudnak egy erős alapot adni, hogy legyen mire ráépíteni a későbbi gyakorlatot. :) Én így gondoltam, hogy eből indulok ki, és ezért tettem fel a kérdésemet is, hogy tud-e valaki vmi igazi jó helyet itt BP közelében. Mivel van ismerős mester is, akit tudom, hogy vinne magával megmutatni a szakmát.

2018. márc. 19. 10:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok azért írtam, hogy kovácsügyben keresd a MAPEt mert képzést is tudnak ajánlani és kovácsot is, aki mellett gyakorlatod lehet.
2018. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Köszi a tanácsodat, felkeresem őket mindenképpen. :)

2018. márc. 19. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!