Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten vagy vonzáskörében...

Budapesten vagy vonzáskörében tudtok minőségi oktatást adó, normális oktatókkal rendelkező lovardát/lovasiskolát? 15 kerületi Palotai lovardáról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek,ahol van arra lehetőség,hogy egyénileg foglalkoznak velem.

Nem csak utazom a lovon,hanem megtanítanak lovagolni.


2018. márc. 25. 16:16
 1/4 Érsek Ákos ***** válasza:
Szia! Szeretnék ezzel segíteni! Én személyesen ismerem a lovardát, csak a helyszín egy kicsit furcsa. Elmenni oda csak terepjáró autóval lehet eljutni, egy földes úton kell menni egy erdőn keresztül. Egyedül úgy tudom nem igazán szeretnek elmenni, sokáig eltart. Nem tudom pontosan őket tudtad megnézni? Gyakorlatilag hanyadik kerületbe szeretnél lovardát nézni? Remélem tudtam segíteni! :)
2018. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Veresegyhazahoz kozeli jo lovarda erdekel?
2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. A lovarda egy kalap... öm... kukac :D Ha jót akarsz magadnak nagyon messziről elkerülöd. Lovagolni nem fogsz megtanulni, olyan hibákat fogsz felszedni, amiket nehezen javítasz majd ki :D Sosem, semmiképpen ne menj oda. Ismerek olyat, aki menekült onnan, nem véletlen. Menekülj :D
2018. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#09:51, Kedves utolsó válaszoló! Ez a rossz minőségű oktatás még a régi, évek óta ott működött hobbilovardára vonatkozik vagy arra a csapatra, aki kb két éve vette át a működtetését? Én is néztem ezt a Palotai lovardát, nem annyira olcsóak egyéniben, de elvileg két aktivan versenyzö, edzői végzettségű fiatal viszi és nekem közel is lenne. Róluk van ez a negativ tapasztalat?
2019. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!