Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magyarországon hol van normáli...

Dori445 kérdése:

Magyarországon hol van normális lovarda ahol veresenyszerűen lehet díjugratni?

Figyelt kérdés
Olyan lovardát keresek ahol normális körülmények között lehet lovagolni és az edződ nem állít le egy bizonyos szintnél hanem ugy képez hogy fejlődsz nem harmincszor mész harmincszor ugyan azt csinálod.... és megtanít versenyszerű díjugratásra gondolok itt CSIO* stb....160 cm.... és a lovarda lehetőleg legyen pest megye közelében környező megyék is jöhetnek.Előző lovardámban a lovak képesek lettek volna ilyenekre de az oktatóm nem használta igy őket és mindig ugyan azon a szinten tartott.... osztály.......amikor lehetett volna ugratnom is.. ideje nem volt mindig igérgetett majd továbbfejlesztelek.. megtanulunk mingyárt ugrani.... aha ezt mondta egy éve és még most is itt tartok..
2017. aug. 30. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Dunaharaszti Mustang lovarda. Itt van egy ugróedző. Még nem voltam nála,de azt mondják,hogy nagyon jó. Jó pacizást. :) :D
2017. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 30. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom a további kommenteket!
2017. aug. 30. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha CSIO - álmaid vannak, akkor azt saját ló nélkül nem éred el. És ez még csak az egyik feltétel.....


Saját ló esetén gyakorlatilag bármelyik díjugrató edző foglalkozna Veled.

Főleg, ha azt mondod, hogy neked az edzések havonta érnének egy meghatározott összeget.

Elképzelni nem tudom, hogy erre azonnal nemet mond egy díjugrató edző.



Lovardai lovakon legfeljebb az alapokat lehet megtanulni az ugratásról, ami max elég a REV - hez, de a továbbfejlődéshez kell a saját ló, ill. lovak, mert nem biztos, hogy elsőre megtalálod a MEGFELELŐ lovat.


Én pl. kizárólag saját szórakoztatásomra, un. hobbi - szinten akarok díjugratni, nem hivatalos versenyeken.


Na ezek a versenyek elérhetőek lovardai lovakkal is.

(de a saját lónak azért itt sincs párja...)



A MONTEVIGO, vagy a Berri Lovarda jó. Akár még az AIRPORT Rqanch - el is lehet próbálkozni.

2017. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még az Ameko Lovasklubról hallottam jókat,nem tudom,hogy ők merre vannak.Vagy a Pasaréti Lovasegyesület,őket már tudom,hogy Bp-n vannak.
2017. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!