Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan köszönjek el a régi...

G. M. kérdése:

Hogyan köszönjek el a régi lovardámtól?

Figyelt kérdés
Nem volt rossz hely, de találtam egy számomra sokkal szimpatikusabb helyet, és kíváncsi vagyok ilyenkor mi az ,,etikett"? Úgy értem, hogy elmondom nekik, hogy most többet nem jövök, esetleg viszek valami ,,köszönöm a munkájukat" ajándékot? Ti hogyan csináltátok/csinálnátok?

2018. máj. 1. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Pénzt vinnék, és annak az 1, max. 2 embernek adnám, aki effektíve érdemben foglalkozott a lovammal.Azoktól köszönnék el, a lovardától nem
2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy milyen a hangulat, a légkör. Ha barátok, és sok időt voltatok együtt, esetleg egy nagyobb adag süti vagy innivaló, ha csak kimentél, lovagoltál, és jött a következő, akkor semmi extra.
2018. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, a legtöbb lovardát csak a pénz érdekli. Csak addig érsz nekik bármit is, ameddig jársz és tömöd a zsebüket. Ebben az esetben szólj, hogy nem mész többet, és ennyi. De te ismered őket. Ha sok a jóbarát, szeretted a helyet, kedvesek, jól bánnak a lovakkal is, akkor valami jelképeset vihetsz is nekik. Én a kedvenc lovamnak vettem új kötőféket.
2018. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinnék semmit, csak az utolsó alkalommal szólnék, hogy máshova fogok menni. Ha esetleg régóta jártál oda, kedveled az edzőt neki vihetsz valami apróságot, de nem kell túlzásba esni, lelkifurkád ne legyen emiatt.
2018. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!