Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dupla vagy az 1 takaró hívei...

Dupla vagy az 1 takaró hívei vagytok inkább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ti télen hogyan szoktátok takarózni a lovatokat? duplán azaz: 1 polár és arra egy vastagabb esőtakaró vagy 1 vastag vízálló takaró? És olyan válaszokat nem kérek h felesleges meg ilyenek az én lovam olyan fajta h nem igen nő a szőre... rendes válaszokat előre is köszönöm :)



2018. máj. 15. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen igaz, nekem angol telivérem van, soha nem volt rajta takaró. Nagy meleg bundája van télen simán elvolt vele. Még kint is takaró nélkül járkált a karámban. Viszont ő sose volt nyírva, takarózva. Előző helyén is félridegbe volt.Ha a te lovad hozzá van szokva, előtte takarózva volt rendszeresen akkor kell neki. Szerintem ne duplán takard. Egy vastagabb elég neki, ha tényleg nem nő úgy a szőre.De azért csak van neki vastagabb bundája télre, meg felkészül a télre, így felesleges túl melegbe bugyolálni. :)
2018. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a két takaró híve vagyok ,van egy vastag polár takaróm és egy vékonyabb eső takaróm. Télen mindkettőt ráadom. Mikor nagyon esős az idő de nincs nagy hideg akkor csak az eső takaró van rajta, és ha hideg de száraz akkor a polár.
2018. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek nem egy telivért (arab, angol), és több ügetőt is. Megnő a szőrük, sőt, tiszta mamut fíling. A kulcs a "nem takaróztuk ANNYIRA"-ban van. Egyáltalán nem kell, vagy következetesen kell. Ilyen takarom is, meg nem is, na ilyen nincs, mert többet árt, mint használ.
2018. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11-nek és 13-nak írom nekem angol telivérem van és tényleg alig növeszt magára szőrt, azaz növeszt de nem annyit és nem olyan vastagot mint egy másik ló most pl azon gondolkodom hogy télen elkezdjem e takarózni vagy ne visszatérve a szőr témára szerintem ez nem csak fajtátől függ hanem inkább a lótól
2019. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!